Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sie 2013, o 10:55 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Hej. : P
Piszę ten temat po raz drugi. Nie ostygł pewnie temat jeszcze z moim banem, a już sobie wracam. Jeśli chcieliście się mnie pozbyć, to było trzeba zbanować IP. xX Mniejsza. Bo to nie dla administracji tu wróciłem, a dla użytkowników. C: Po kilku dniach rozmów z różnymi osobami na gg, doszedłem do wniosku, że tu wrócę. Uwielbiam tu przebywać, ponieważ są tu osoby, które mnie lubią, a one lubią mnie. Zawsze coś.
Zwłaszcza, że droga administracjo nie możecie mnie zbanować na tym koncie, bo jeszcze nic nie zrobiłem. Okej. Zrobię krótkie przypomnienie o sobie, bo możliwe, że istnieje ktoś na forum, kto mnie nie zna.

Jestem Hik. Po prostu Hik. Nie, nie jest to moje imię, ale używane jest tak często w stosunku do mnie, że je tak traktuje. Interesuję się numerologią, trochę tarotem. Szukam też jakiegoś nowego tematu do pogłębiania. *shurgs* Na co dzień zajmuje się szkołą, bo uczę się jako technik weterynarii.
I tak moich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew
Nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan
Swój posprzątam
Ja poukładam się


Moim marzeniem jest założenie własnej hodowli rasy akita inu. Chciałbym też trzymać w domu szczury, które niesamowicie uwielbiam. Sentyment mam do nich. Z innych moich marzeń to skończyć szkołę i takie tam.

Nie walczę z wiatrakami
Nie wytępię ciemnoty
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój


Cenię sobie spokój. Nie lubię, gdy ktoś się wypowiada w tematach, na których się ni trochę nie zna. I inne takie... Mniejsza. Indżoj, witajcie.

Btw: dopisek dla administracji: Pamiętajmy, że to temat powitalny... Nie offtopujcie mi tu, że ban, że blablabla. |D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sie 2013, o 11:45 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
To witaj ponownie i życzę mniej kłótni w tej drugiej szansie na forum.
Widzę, że jednak nas lubisz... My to forum, a forum to MY :D
Przypominam Ci, że po raz drugi zaakceptowałeś regulamin, który Ci się wcześniej nie podobał. :D
Taka mała dygresja: chcąc zmienić świat, zacznij od siebie.
Śmiać mi się chce :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2013, o 12:10 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Pamiętaj, że lubię użytkowników forum, a nie całe forum. : )
Nie podoba mi się parę punktów w regulaminie, a mianowicie dostanie ostrzeżenia za wielkie litery. Ale dam sobie spokój, bo... Nie będę walczył z wiatrakami
*idzie czytać co napisał* Nie napisałem, że chce zmienić świat. :D
To pośmiejmy się razem, ale z czego? C:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2013, o 12:30 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
witaj ponownie :)) urwipołciu :))
Miło,że nas lubisz :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2013, o 14:23 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Coś mnie ominęło?:-D Witaj hah


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2013, o 15:57 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Asia napisał(a):
Coś mnie ominęło?:-D Witaj hah

No trochę tak. D:

narbhflaith napisał(a):
Hej xD

A jaki był Twój pierwszy nick? :P

Neuron.
Czuje się niekojarzony. D:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2013, o 13:28 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
a to mam pytanie czy tematy które prowadziłes pod "neuron" dalej będa kontynuowane ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2013, o 13:50 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
mgielka napisał(a):
a to mam pytanie czy tematy które prowadziłes pod "neuron" dalej będa kontynuowane ?

Zobaczę czy mi się zachce. : P
Pewnie do nich powrócę. |D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2013, o 16:45 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Witaj ponownie

HikowatyHik napisał(a):
Btw: dopisek dla administracji: Pamiętajmy, że to temat powitalny... Nie offtopujcie mi tu, że ban, że blablabla. |D


Pozwól, że sami zdecydujemy co i gdzie będziemy pisać...

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2013, o 16:52 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Irisa napisał(a):
Witaj ponownie

HikowatyHik napisał(a):
Btw: dopisek dla administracji: Pamiętajmy, że to temat powitalny... Nie offtopujcie mi tu, że ban, że blablabla. |D


Pozwól, że sami zdecydujemy co i gdzie będziemy pisać...

Pozwól, że przypomnę Ci, że Ciebie również obowiązuje regulamin...
Ale cii. Bo dostanę bana z argumentacją, że nie mam odpowiedniej rangi do upominania administracji. -.-


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL