[ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 mar 2013, o 17:02 

Dołączył(a): 3 gru 2012, o 12:32
Posty: 56
Podziękowań: 2
As buław - co czuje? staje na baczność jak Cię dostrzega. Sprawiasz, że serce bije mu szybciej, krew krąży szybciej.. podobnie jak w 8 Buław, tyle że w asie, ten efekt szybko znika.. trwa tylko moment.. co nie znaczy, że za jakiś czas się nie zmieni.. Szybko się "zapala" i szybko potrafi się wypalić, jak pochodnia.. jesteś atrakcyjna dla niego. Może flirtować.. podrywać, zaczepiać.. zawsze pierwszy mówi cześć itp.. Jeżeli to start znajomości, to jest szansa na coś więcej.. jeżeli już jesteś z nim w związku to na pociąg seksualny wskazuje, pożąda cię.

2 Buław - obserwuje, patrzy, jeszcze nie działa, ale w głowie myśli.. na 100% Cię zauważył i chce poznać bliżej, brakuje mu śmiałości, sam nie wie.. zastanawia się co ty o nim myślisz i czy go w ogóle dostrzegasz.. co czuje: głównie niepewność.. w tej karcie często zdarza się, że jakieś przeciwności się pojawiają. Coś przeszkadza.. ja to nazywam "obserwowaniem przez szybkę".. ktoś ma obawy, by nie chce zacieśniać znajomości, bo np ona jest szefem albo ma męża/chłopaka.. i jak coś nie wyjdzie, to będzie źle dla obu stron.. inaczej mówiąc: wchodząc w tę relację, można tyle samo zyskać co stracić.. często widać tu napięcie między ludźmi.. oczekiwanie, powstrzymywanie się z pewnych względów.. To także chęć pokazania się z jak najlepszej strony, demonstracja i jednocześnie nie mówienie czegoś. To karta przypatrywania się, testowania swoich granic.

3 Buław - na związek i uczucia dosyć fajna karta.. ale trójeczka.. u mnie mówi o przyjaźni raczej, spotykaniu się w większym gronie, na pewno mu się podobamy i nawet kandydatkę w nas widzi.. na dziewczynę, ale jeszcze nic nie przesądzone.. ale jest ok, ta karta wskazuje na zaangażowanie uczuciowe, flirt, gadanie, podryw..

4 buław - relacja z nami sprawia mu dużą radość i frajdę, lubi być z nami, rozmawiać.. poznawać, spędzać czas.. bawić się, zdecydowanie wskazuje na fajny związek, coś więcej niż przyjaźń.. coś nas łączy, wspólna pasja, spędzanie wolnego czasu, uczucia itp.. ach, ta 4 Buław bardzo często na romans wypada dlaczego?
Czwórki w numerologii to podstawa, stabilność (spokojnie może stały związek oznaczać), zaś buławy to ogień, energia, są pełne ruchu.. karta może mówić o tym, że w stabilny związek (po ślubie) wkrada się Coś nowego .. romans jak nic.

5 Buław - tutaj wiele różnorakich uczuć.. cała gama jak w tęczy, bombardowanie uczuciami, ale też przepychanki, on czuje nacisk, presję.. oznacza jakąś niezgodę, możliwe kłótnie.. jest wrogo nastawiony, złośliwy, łatwo się irytuje.. coś "na siłę" chce zwojować.. jest niespokojny i zdenerwowany, karta może mówić o niezgodności w jakiejś sytuacji.. chce mieć ostatnie zdanie.. ta piąteczka Buław to jedna z najbardziej "aktywnych" kart w tarocie, ale też najbardziej zmienna, niestabilna... uczucia przychodzą i zalewają jak fala a potem odchodzą..

6 Buław - tu się czuje, że wygrał los na loterii, jest górą, kontroluje sytuację.. zwyciężył w jakiś sposób, do związku podchodzi z optymizmem.. często zakochanie ta karta pokazuje czy raczej zauroczenie.. .. to nasza bratnia dusza.

7 Buław - walka.. miotanie się, niepokój, chęć zawalczenia o swoje.. zaznacza swoje terytorium.. w tej karcie czasem pojawia się egoizm, on najpierw myśli o sobie.. uczucia spycha, jest zdecydowany, ma swoje zdanie, ciężko go odwieść od jakiejś drogi.. bardzo często jest rozstrojony psychicznie, coś mu "gra w duszy", ale nie chce o tym rozmawiać, działa na oślep.. rani przy tym, jest niespokojny, napięty, rozdrażniony..

8 Buław - często nowe nagłe uczucie pokazuje, nic pewnego.. ale przyśpiesza puls, pociągamy go, coś się dzieje szybko, aż za szybko.. to też namiętność.. aż iskry lecą w powietrzu .. zazwyczaj kończy się równie szybko jak się zaczęło, to tylko przygodna znajomość..

9 Buław - jest ostrożny, nie chce popełnić błędów, nieco drętwy, nie bardzo pokazuje swoje uczucia (tłumi) a nawet maskuje.. obawia się, sam nie wie czego, woli nie ryzykować.. odsuwa się, ciężko go zrozumieć i z nim normalnie pogadać, często osoba po przejściach.. baaaardzo często mi miłość platoniczną pokazuje, uczucie nie rozwinie się.. stanie w martwym punkcie, bo on trzyma nas na dystans..

10 Buław - dużo uczuć (uczucia spotęgowane bo 10tka), zmęczenie sytuacją uczuciowa, przytłoczenie, tu często ból, smutek, czuje się stłamszony, przytłoczony, ma wiele problemów.. aż go "przyciskają" do ziemi, często jest przepracowany, czuje się pod presją..

Paź Buław - często początek znajomości, zauroczenie, wspólna pasja i spędzanie czasu, spotkania, wymiana sms.. gadu.. uczucia, bardzo fajne, ale luźne, na pewno nie na śmierć i życie.. podobamy mu się, podrywa nas, pociągamy go i chce nas poznać bliżej..

Rycerz Buław - gwałtowny związek pełen zwrotów akcji.. uczucia jak burza.. namiętność, seks.. zazwyczaj związek z rycerzem kiedyś się skończy.. czasami złość gniew, frustracja, nerwy jak postronki i wzburzenie.. choć często i kontrola (rycerz mocno trzyma lejce), to kumulowanie energii i skierowanie jej w jakimś kierunku..

Królowa Buław - seks, miłość, swoboda, często romans namiętny.. duża przyjemność ze spotkań.. randki, adoracja, rozpieszczanie..

Król Buław - uwodzi nas, często nasz ideał, kocha, pociągamy go, czujemy spełnienie, radość, fajna karta..

Źródło: tarotmojapasja.blogspot.com


Ostatnio edytowano 2 mar 2013, o 21:16 przez Irisa, łącznie edytowano 1 raz
Dodałam źródło.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL