[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 gru 2012, o 18:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
Jakiej literki Ci brakuje?

Napisz na kartce swoje pierwsze imię i nazwisko. Następnie zerknij w tabelę i wypisz cyfry odpowiadające wszystkim literom imienia i nazwiska. Sprawdź, której lub których nie masz. Wibracje, których brakuje, reprezentują dziedziny, nad którymi warto pracować i które warto rozwijać. Mogą stać się talentem, który uda ci się wydobyć na jaw. Jesteś szczęśliwcem, któremu nie brakuje żadnej wibracji? Zobacz, których liter masz w nadmiarze. Wtedy cecha odpowiadająca tej liczbie może przeważać w twoim charakterze i domagać się wyrównania, bo życie jest sztuką osiągania równowagi. W takim przypadku zastosuj porady dokładnie na opak.

Pokaże jak to wygląda na przykładzie:
BARBARA NOWAK

Teraz spisujemy liczby i od razu ile razy one występuję:
B A R B A R A
2 1 9 2 1 9 1

N O W A K
5 6 5 1 2

Teraz patrzymy w tabelę na wibracje(liczby) i odpowiadającym im litery:

Widzimy, że w wyliczonym przez nas imieniu i nazwisku brak liczb: 3, 4, 7, 8
Dodatkowo Pani Barbara Nowak ma nadmiar 1, więc powinna się skupić nad opisem 1 i wykorzystać na odwrót.

Obrazek

Brakuje ci Jedynki (litery a, ą, j, s)
Twoim wyzwaniem życiowym jest zdobycie samodzielności i niezależności. Kiedy nauczysz się działać bez oglądania się na innych i czekania, co powiedzą o tobie, wtedy odkryjesz w sobie wielką siłę. W Polsce imiona kobiece kończą się na literę „a”, więc problem braku wibracji Jedynki dotyczy przeważnie mężczyzn. Mogą oni wtedy zbytnio podporządkowywać się matce i innym kobietom, które tłumią ich indywidualność.
Rada: Zacznij od małych rzeczy, drobnych decyzji, codziennych dyskusji, w których jasno określasz, co chcesz robić, i grzecznie, ale stanowczo trzymasz się swojego zdania. Stwórz sobie własne królestwo i bądź w nim królem!

Brakuje ci Dwójki (litery b, t)
Twoim wyzwaniem życiowym jest współpraca z innymi ludźmi i zaufanie, że cię nie skrzywdzą i nie opuszczą w potrzebie. Tracisz energię na ciągłą walkę i próby przekonywania otoczenia do swoich pomysłów. Uwierz, że nie musisz wszystkich kontrolować, bo ludzie nie odrzucą cię, jeśli odważysz się być sobą.
Rada: Zapisz się na kurs tańca i pozwól się poprowadzić! Bierz udział w pracach społecznych i charytatywnych, rozmawiaj z ludźmi i nie wstydź się okazywać swoich uczuć. Szczerość, zaangażowanie i optymizm przyciągną co ciebie prawdziwych przyjaciół.

Brakuje ci Trójki (litery c, ć, l, ł, u, ó)
Musisz nauczyć się komunikować z innymi ludźmi. Być może uważasz, że tak naprawdę nikt cię nie słucha, i dlatego musisz mówić coraz głośniej i szybciej? Możesz kierować się w życiu logiką i całkowicie zapomnieć o emocjach.
Rada: Pisz wiersze, opowiadania, maluj obrazy i komponuj anielskie mandale. Daj się porwać kolorom i nie analizuj wciąż od nowa, co sądzą o tym autorytety. Gdy nauczysz się śmiać z siebie, znajdziesz ludzi, z którymi połączą cię podobne poglądy na życie.

Brakuje ci Czwórki (litery d, m)
Twoim życiowym wyzwaniem jest nauka cierpliwości i wytrwałości. Może ci ich brakować, bo codziennie na horyzoncie pojawiają się nowe znajomości i nowe pokusy. Dlatego płyniesz przez życie, a każde obowiązki wydają ci się torturą nie do zniesienia.
Rada: Dotrzymuj danego słowa, zwłaszcza gdy chodzi o drobne rzeczy i codzienne sytuacje. Zacznij samodzielnie budować, majsterkować, szyć lub tworzyć rękodzieło i odkryj radość, jaka płynie z doprowadzenia pracy do końca.

Brakuje ci Piątki (litery e, ę, n, ń, w)
Twoimi problemami są ciągłe poszukiwania miłości, ekscytacji i nieustanna ucieczka przed nudą. Możesz ich szukać tak mocno, że nawet nie zauważasz, jak ranisz innych. Chciałbyś wszystko zmienić, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać, dlatego często zmieniasz zdanie i co chwila zakochujesz się w kimś lub czymś innym.
Rada: Nie odmawiaj sobie przyjemności, organizuj wolny czas sobie i bliskim ci osobom. Podróżuj, baw się, ciesz sztuką i muzyką. Zapisz na kurs aktorski, rób zdjęcia i bez fałszywego wstydu chwal się tym, co udało ci się osiągnąć.

Brakuje ci Szóstki (litery f, o, x)
Postaraj się nie być egoistą – po prostu częściej pomagaj innym. Musisz jednak uważać, aby nie stało się to poświęceniem, o które nikt tak naprawdę cię nie prosi. Pomagaj innym, ale nie zapominaj o sobie, bo inaczej ludzie zwyczajnie wejdą ci na głowę, a ty będziesz miał poczucie straty i niespełnienia.
Rada: Pytaj innych o zdanie, proś o radę, nie bądź dla wszystkich alfą i omegą. Przyzwyczajenie jest twoim wrogiem – odważ się być zmiennym i nieprzewidywalnym, a nawet troszkę egoistycznym.

Brakuje ci Siódemki (litery g, p, y)
Twoim wyzwaniem życiowym jest nauka optymizmu i dystansu do samego siebie. Czujesz, że jesteśmy tylko pyłkiem we wszechświecie i wiesz, że świat nie zawsze jest doskonałym miejscem, ale to nie powód, abyś popadał w zwątpienie. Gdy bacznie się rozejrzysz, odkryjesz głęboki sens w codziennych obowiązkach i pozornie zwyczajnych relacjach.
Rada: Medytuj, zgłębiaj ezoteryczne dziedziny, pracuj z energiami. Dzięki temu odkryjesz, że nie jesteśmy samotni, a miłość potrafi zmienić świat.

Brakuje ci Ósemki (litery h, q, z, ź, ż)
Naucz się zdrowego podejścia do spraw materialnych. Ponieważ brakuje ci wibracji Ósemki, możesz zbierać pieniądze lub odwrotnie – tracić, stawiać je na piedestale i uzależniać od nich swoje samopoczucie. Pora wyjść z tego zamkniętego koła, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto ma w życiu czegoś więcej od ciebie.
Rada: Inwestuj mądrze, a przede wszystkim pamiętaj o równowadze i zdrowiu. Tu i teraz jest ważniejsze niż milion za trzy lata. Celebruj życie, ciesz się każdą chwilą, a przede wszystkim nie porównuj się z innymi.

Brakuje ci Dziewiątki (litery i, r)
Walcz ze schematami i uprzedzeniami. Możesz czuć zmęczenie, zniechęcenie i cierpieć z powodu braku zrozumienia. Jeśli jednak uciekasz przed innymi i stawiasz ludziom przeszkody na drodze, to jak przyjaciele i miłość mają cię odnaleźć?
Rada: Nawet jeśli coś nie udało się trzy razy, to wcale nie znaczy, że nie może udać się wtedy, gdy spróbujesz po raz czwarty, ale musisz zmienić strategię. Bądź niczym szachista, który w każdej chwili gotowy jest zacząć grać z życiem w nową partię!

źródło: zaczerpnięte z forum: uduchowieni


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2012, o 18:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 19:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
hahah- no nie wierzę... Prawda to :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 gru 2012, o 21:06 

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 18:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
A mi brakuje tylko 9,
a jeśli któraś występuje 2 razy to już nadmiar?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2012, o 21:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
Jeśli brakuje tylko 9, to po prostu czytasz ten opis i tylko na nim się skupiasz.
Natomiast jeżeli któraś z liczb występuje kilka razy, to już jest nadmiar, ale pod uwagę trzeba brać imię i nazwisko. Jeżeli po pełnym rozpisaniu widać np. jedną liczbę, która występuje dwa razy(trzy, cztery, osiem itp.), to masz jej nadmiar.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2012, o 08:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 07:33
Posty: 165
Podziękowań: 80
Mi brakuje tylko 3...
Mam nadmiar 7,8,9,6,5.
Trochę ciężko będzie skupić się na odwrotnych zachowaniach.

A i w Trójce powtarza ci się "Rada" ;)
Dziękuję :)

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL