[ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 kwi 2012, o 12:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 08:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Braco urodził się w listopadzie 1967 roku w Zagrzebiu (Chorwacja). Będąc młodym człowiekiem studiował ekonomię, którą ukończył z tytułem magistra w wieku 24 lat. Zajął się wtedy biznesem. W roku 1993 na prośbę swojej matki udał się do znanego uzdrowiciela Toplica Prokica. Podczas tego spotkania Braco doznał głębokiego przeżycia duchowego. Pomiędzy Ivicą, a Toplicem narodziła się przyjaźń. Dwa lata po poznaniu, Ivic zginął śmiercią tragiczną. Braco nie zdawał sobie sprawy, że to on jest następcą tego uzdrowiciela, i ma za zadanie nieść ludziom miłość i wsparcie.

Obrazek

Początkowo uzdrawiał indywidualnie, jednak odkrył, że potrafi uzdrawiać ludzi swoją energią poprzez kontakt wzrokowy.

Obrazek

Dzisiaj Braco pracuje czasami nawet 7 dni w tygodniu, podróżując po świecie i przekazując ludziom uzdrawiającą energię miłości poprzez samo jego spojrzenie. Zdarzały się przypadki, że ludzie, którym nie była w stanie pomóc medycyna, zdrowieli już po pierwszej sesji. Swoim spojrzeniem obejmuje grupę od kilkudziesięciu do nawet 1000 osób. Braco nie bierze pieniędzy za swoją pomoc, nie udziela wywiadów i prowadzi swoją sesję uzdrawiającą w milczeniu, gdzie w tle słychać muzykę relaksacyjną. Uważa, że nie jest uzdrowicielem, a jedynie kimś w rodzaju pośrednika, który otwiera człowieka na uzdrawiającą energię miłości.

Obrazek

Fenomen Braco został zbadany przez takich wybitnych naukowców, jak: prof. Alex Schneider, Drago Plecko, czy Dr Harald Wiesendanger. Byli zdumieni możliwościami Braco. Stwierdzili, że Braco podnosi ludzi do wyższego poziomu świadomości. Ich zdaniem, Braco w wieku 40 lat osiągnął tak wysoką świadomość duchową, którą posiadają bardzo rozwinięte osoby dopiero w wieku 60, 70, czy 80 lat.Ze względu na wysoką popularność wprowadzona została możliwość kontaktu przez internet, za pomocą transmisji online. Na stronie internetowej "braco-tv.com" możemy się zarejestrować i wykupić dostęp do sesji, w której będziemy mogli doświadczyć na żywo kontaktu z Braco podczas sesji uzdrawiającej. Koszt jest bardzo niski (3$), ponieważ ma jedynie pokrywać opłaty związane z transmisją sesji i jej obsługą techniczną.

Obrazek


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL