Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 21:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Bliźnięta - Baran
Tworzycie idealną parę. Każdy widzi, jak bardzo się kochacie. Istnieje między wami chemiczne i fizyczne przyciąganie. Kiedy jesteście razem, każdy uśmiech i spojrzenie przeznaczony jest tylko dla partnera.

Bliźnięta - Byk
Jesteście jak pies z kotem. Nie możecie wytrzymać ze sobą w jednym pomieszczeniu bez wypowiadania uszczypliwości. Związek między wami może istnieć tylko pod warunkiem, że stanie się cud. Są miedzy wami tak duże różnice, że Bliźnięta z Bykiem zazwyczaj się nie znoszą.

Bliźnięta - Bliźnięta
Umieją razem się bawić i przeżywać w pełni każdą chwilę. Problem może się jednak pojawić, kiedy nie nasycicie się sobą wzajemnie. Zaczynacie się szybko nudzić i zakończycie związek z dziwną wzajemną życzliwością.

Bliźnięta - Rak
Związek między wami może być niebezpieczny. Rak ujawnia wszystkie swoje uczucia, natomiast Bliźnięta zazwyczaj grają na uczuciach innych. Rak zawsze poważnie podchodzi do gier, przez co często zostaje zraniony.

Bliźnięta - Lew
Bliźnięta zmieniają Lwa na swoje podobieństwo, jednak Lew podda się ich woli tylko w przypadku, że zależy mu na ich związku i chce utrzymać sympatię Bliźniąt. Lwy wymagają cierpliwości, spróbować je zmienić należy tylko, jeżeli na to pozwolą – w innym przypadku mogłoby to później obrócić się przeciwko wam.

Bliźnięta - Panna
Bliźnięta są niezdecydowane, natomiast Panna dokładnie wie, czego chce i nie ma zbyt dużej cierpliwości dla niepewnych uczuć Bliźniąt. Ze względu na złe zrozumienie między partnerami w związku często pojawiają się zgrzyty.

Bliźnięta - Waga
Jest to miłość jak z bajki. Dokładnie wiedzą, co powiedzieć tej drugiej osobie. Wagi doskonale wyczuwają, kiedy dać Bliźniętom kwiaty, aby wywołać uśmiech na ich twarzy, kiedy powiedzieć im kilka pięknych słów, aby rozjaśniły się im oczy. Krótko mówiąc, są dla siebie stworzeni. Jeden bez drugiego są niczym.

Bliźnięta - Skorpion
Ich związek oscyluje pomiędzy dwoma skrajnościami. Albo przeżywają wyjątkowo piękne romantyczne chwile, pełne radości i pięknych słów, albo strasznie się ze sobą kłócą. Są zdolni wydrapać sobie oczy za każde słowo lub gest. Chociaż na koniec wybaczą sobie to, co złe, nigdy tak naprawdę nie zapominają.

Bliźnięta - Strzelec
Oboje mają żądne przygód charaktery, lubią próbować nowych rzeczy i poznawać ludzi. Do ich ulubionych zajęć należy zdobywanie jak największej ilości osób płci przeciwnej, dlatego związek między nimi będzie jedynie przygodą na jedną noc. Kolejnego dnia będą szukać już kogoś innego.

Bliźnięta - Koziorożec
Bliźnięta lubią podróżować, są przedsiębiorcze, eksperymentują, natomiast Koziorożce raczej spędzają czas w domu, będąc bardziej zamknięte w sobie. Każdy chce czegoś innego, dlatego nie znajdą wspólnych cech, które ich połączą.

Bliźnięta - Wodnik
Bliźnięta mają niesamowitą cierpliwość do Wodników, w kwestii słuchania i współdzielenia ich snów i pragnień. Dochodzi między nimi do utarczek, a myśli tego drugiego odgadną tylko częściowo. Kochają się namiętnie, ale miłość lubią wyznawać w postaci niezwykłych czynów i gestów.

Bliźnięta - Ryby
Ryby są zależne od uczuć, natomiast Bliźnięta są powściągliwe i ich nie okazują. Ryby chcą być głaskane i wymagają czułości, a ponieważ Bliźnięta nie mają do tego cierpliwości, związek między nimi nie jest zbytnio polecany.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 paź 2013, o 21:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2013, o 20:18
Posty: 16
Podziękowań: 1
ach te Wagi... mam do nich sentyment i pasują do Bliźniąt idealnie, przynajmniej w moim przypadku :) zawsze się wzbraniałam przed Pannami, jednak los bywa przerotny :)

i jestem z Panem Panną, doceniam różnice a najważniejsze to uczyć się od sibie nawzajem i akceptować różnice

(wcześniejszy post można edytować i coś dopisać - opcja edytuj po prawej stronie)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL