Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 mar 2012, o 20:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Poprzez wiele waszych inkarnacji, byliście przyciągani i popychani w kierunku innych dusz o podobnej do waszej wibracji. Dziś jest to tak samo prawdziwe jak zawsze i w tym czasie wielu z was kieruje się ku duszom o podobnej lub wyższej wibracji. Możecie to nazwać Prawem Przyciągania. Pozwólcie właściwościom tego prawa kierować wami i motywować w kierunku tych, których poziom wibracji jest najbardziej zbliżony do waszego. W nadchodzących dniach, wielu z was będzie się spotykało i gromadziło właśnie dlatego, że będziecie do siebie przyciągani. Jest ku temu wiele powodów, które zrozumiecie lepiej w swoim czasie. Jeśli dzisiaj czujecie się odpychani lub przyciągani w konkretnym kierunku, idźcie za tym i pozwólcie tym niewidzialnym siłom waszej rzeczywistości chwycić was i dostarczyć tam, gdzie macie się znaleźć. Widzimy wielu z was robiących właśnie to i jesteśmy bardzo uradowani widząc, że tak wielu z was, którzy powinni być razem w tym czasie, łączy się ze sobą nawzajem na tak wiele sposobów. Kroczcie dalej tą ścieżką, a zaprowadzi was ona do innych osób i sytuacji, które będą dla was bardzo korzystne na tym etapie waszej podróży.

Obrazek

Jest wiele pracy do wykonania, a wasze życia ulegną zmianie, gdy rozpoczniemy wdrażanie wielu zmian dla waszego społeczeństwa. Łączenie się z tymi o podobnych umysłach i z którymi będziecie pracować wspólnie poprzez te ostatnie dni przed Wzniesieniem będą niezwykle ważne dla osiągnięcia naszych wspólnych celów. Odnajdujcie te osoby. Pozwólcie, aby prawo przyciągania zadziałało dla was i poprowadziło was na nowe tereny, ku nowym przyjaciołom i kontaktom. Jest wiele zmian i wiele niespodzianek przyszykowanych dla was i wielu z was będzie musiało opuścić swoje wygodne przestrzenie, aby dotrzeć do nowych miejsc. Gdy tam dotrzecie, odnajdziecie innych, którzy również zostali tam skierowani i którzy oczekiwali na wasze przybycie.

Czas tych zjazdów będzie czasem pracy, a jest wiele zadań przed nami, którym trzeba podołać. Tymi zadaniami zdecydowanie lepiej mogą zająć się zespoły, które już pracowały razem w przeszłości, a my będziemy zbierać te zespoły razem, abyście mogli sprostać nowym wyzwaniom pojawiającym się na Ziemi w tych czasach potrzeby. Wielu z was rozpozna swoich starych przyjaciół i towarzyszy, a my będziemy wam towarzyszyć w tych ponownych zapoznaniach i przy wznowieniu waszych karier z Galaktyczną Federacją Światła.

Wielu z was jest obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami i talentami, i zostaną wam one przywrócone, abyście mogli dodać wasze doświadczenie do nowych wyzwań, które przed wami staną. Wszyscy zostaliście tutaj sprowadzeni nie bez powodu i jesteście na progu poznania tych powodów. Wspólnie podołamy każdej przeszkodzie leżącej przed nami i oczyścimy ścieżkę prowadzącą ludzkość ku Wzniesieniu. Właśnie dlatego tu jesteście i jest to czas, w którym połączymy, zreformujemy nasze zespoły i zrobimy to w czym jesteśmy najlepsi.

Do dziś, wszyscy pracowaliśmy osobno, na różne sposoby, w służbie ludzkości i nadszedł czas na zsynchronizowanie naszych wysiłków, zwłaszcza, że nasza moc jest o wiele większa jako kolektywu, niż jako pojedynczej jednostki. Będziecie ponownie świadkami mocy kolektywu, gdy zaczniemy naszą współpracę jako jedność ku wspólnym celom. Bądźcie w pogotowiu i przygotowani na zmiany w waszych życiach, gdyż one nadchodzą, i pragniemy abyście wszyscy byli na to przygotowani w najlepszy możliwy sposób. Z wieloma z was będziemy się kontaktować w taki czy inny sposób, gdy nadejdzie czas na rozpoczęcie naszej współpracy. Monitorujemy wasz internet i wasze portale społecznościowe, i mamy już dobre koncepcje na to z kim chcielibyśmy pracować w tym czasie. Oczyśćcie umysł, stojąc mocno na ziemi. Już prawie czas, aby załączyć kolejne fazy operacji.

Te fazy pociągną za sobą wielu z was jako ambasadorów Ziemi. Następnie zostaniecie poproszeni o zabranie na Ziemię dowodów naszego istnienia. Będzie to Ujawnienie od dawna przewidywane i poddawane dyskusjom. Tak to się będzie odbywać i jest to kluczowy krok dla sukcesu w zwieńczeniu naszej misji tutaj. Prosimy, abyście w tej części misji byli maksymalnie skoncentrowani i dali z siebie najszczerszy wysiłek, gdyż wiele zależy od tej części całej operacji, a jej sukces przyniesie wiele wspaniałych korzyści ludziom na tej planecie, i to właśnie dlatego tutaj jesteśmy.

Mamy wiele pracy przed sobą i niewiele czasu na jej wykonanie. Dużą przeszkodą, którą trzeba usunąć jest nasze przedstawienie się ludziom w tym świecie, którzy mogą sobie nawet nie zdawać sprawy z naszego istnienia. Wiedza o nas pozwoli nam na bardziej swobodne i otwarte działanie przy wielu naszych projektach i ułatwi to znacznie wiele przewidywanych problemów, które by się pojawiły, gdybyśmy zaczęli podróżować po waszym świecie bez zapowiedzi.

Wielu z was ukazuje swoje talenty, które czynią was wartymi zostania ambasadorami. Czynimy nasze finalne wybory do tej ważnej roli. Ci, którzy, w naszym odczuciu, najlepiej się nadają do tego zadania zostaną poinformowani i poinstruowani o dalszych działaniach. Wy, oczywiście, będziecie mieć wolność wyboru, czy chcecie się tego zadania podjąć, i będziecie mieć dostateczną ilość czasu, po tym, jak dowiecie się czego dokładnie będzie to wymagało od was, na podjęcie decyzji czy chcecie wziąć w tym udział. Jeśli odmówicie, nadal będzie wiele innych dostępnych dla was pozycji, w których być może będziecie się czuć wygodniej. To również zostanie wam wyjaśnione w odpowiednim czasie i nie ma powodów, żeby czuć jakikolwiek nacisk w zaakceptowaniu którejkolwiek pozycji, zwłaszcza, że będzie wiele dostępnych możliwości. Prosimy was, abyście nie śpieszyli się i przemyśleli dobrze wasze opcje, gdyż pragniemy abyście czuli się komfortowo na wybranych przez was pozycjach. W przyszłości pojawią
się możliwości zmiany pozycji, jednakże na ten moment, jako, że czas nad goni, musimy dążyć do efektywności w wyborze i rozmieszczeniu personelu.


Wielu z was jest już doświadczonych na konkretnych pozycjach i będziecie nakierowywani na nie, gdy zaczniemy naszą współpracę ponownie. Będzie to wielka radość, gdy będziemy mogli zacząć pracować z naszymi starymi przyjaciółmi i oczekujemy z radością na te wydarzenia. Będziemy z wami w kontakcie niebawem, do tego czasu, wszystkiego dobrego.

Jesteśmy waszymi przyjaciółmi z Galaktycznej Federacji Światła


Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 17.03.2012
Przekaz przez: Grega Giles
Przetłumaczyli: Sandra
Źródła: ascensionearth2012.blogspot.com & polishgreggiles.blogspot.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL