Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: bardzo proszę
PostNapisane: 29 sie 2013, o 15:28 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Sprzed chwili.
Byłam w byłym miejscu pracy, ale wyglądało inaczej. Było bardzo jasne ściany białe (w rzeczywistości jest inaczej. Weszła szefowa i zaczęła się ze mną kłócić o coś, siedziały dwie pracownice o blond włosach ( u mnie włosy to coś złego się wydarzy albo się dowiem). Osoba ktora ze mna byla ukradla z zaplecza im telefon, ale oni nie zauwazyli. Nagle przejście. Byłam z szefostwem, osoba towarzyszą a i córka na jakiś wakacjach. Gdy obudziłam się we snie zobaczyłam, za córki nie ma. Gdy jej szukałam usłyszałam jak była szefowa z kim gadała przez telefon i mówiła " ukryjcie ja,bedzie miała nauczkę". Po jakimś czasie szukania odnalazłam córkę. I przejście. Jechaliśmy samochodem. Uciekalismy przed tymi co ścigali córkę. Jechaliśmy dobrym zadbanym i czystym samochodem. Po chwili doszłam do wniosku, ze ja bede prowadzić. Nie umiem jeździć ani w rzeczywistości ani we snie nie umiałam. Zdazylismy wejsc w jakies podziemia cos na styl metra. Oczywiście złapali nas. Mieli mnóstwo broni. Osoba towarzysząca trochę walczyła ale znaleźli córkę. Coś do niej mówiłam a ona opanowanym głosem mi odpowiedziała po czym ja zabrali. Obudziłam się. Dodam ,ze cały czas corka spala a ja nosiła ja na ręku, nie spala jedynie jak mi odpowiadała.
Prosze o interpdetacje, bo aż się popłakałam jak wstałam. Dziękuje z gory


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: bardzo proszę
PostNapisane: 30 sie 2013, o 10:25 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2013, o 13:38
Posty: 107
Lokalizacja: Leiden
Podziękowań: 47
sny nie zawsze sa znaczace, z przeslaniem
byc moze spodziewasz sie problemow w pracy - choc mialas czyste intencje, choc nie masz sobie nic do zarzucenia
bralas moze urlop/chorobowe na dziecko?

to takie luzne mysli
na pewno wiecej osob sie wypowie i przyblizy znaczenie Twojego snu

_________________
"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
moje wrozby -> http://alathea-garden.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: bardzo proszę
PostNapisane: 30 sie 2013, o 17:00 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Dziękuję Ci bardzo. Ja wiem, ze nie zawsze coś znaczą, tylko rzadko mi się zdarza płakać pozniej pol dnia dlatego tak mnie trzepnal :) ja tam nie pracuje od ponad miesiąca, wiec może ich myśli lub czyny są nieczyste :) co do córki nic takiego nie bylo - bez większych zmian.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL