Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lis 2014, o 20:36 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lis 2014, o 20:31
Posty: 25
Podziękowań: 1
Witam!
Bardzo proszę o interpretację rozkładu. Nie wróżyłam sobie sama. Na kartach znam się mało. Osoba która mi wróżyła bardzo mało napisała o wynikach i pisała o pozytywach.. Część znaczeń kart szukałam w necie ale mam przez to teraz ogromny mętlik w głowie :(. Jestem pesymistką, ew. szukam dziury w całym, ale coś mi nie pasuje i pewnie nie jest kolorowo. Dla mnie to ważny rozkład.

Wg osoby, która mi wróżyła on czeka na krok z mojej strony. Jest takim cielakiem (tak wyczytałam o 5 kije). Chciałby ze mną romansu, ale takie poważniejszego.
Teraz się wczytałam w interpretacje i uważam,że to przyjaźń z pociągiem fizycznym. Chodzi mu o zaliczenie i zapomnienie o mnie. Gdy ja się odezwe do niego, nie będzie musiał mi się tłumaczyć i skorzysta sobie.
Był moment, że pytałam się go czemu doszło między nami do dotyku. Wyparł się dotyku, obraził mnie i uciekł. Potem jednak po jakimś czasie zaczął się znowu dotyk, zaczepianie, jego czekanie aż to ja zagadam itd. Więc...pasuje ale tylko połowicznie.
Gdyby chciał tylko seksu, to wystraszyłby się tej rozmowy i uciekł przez zaangażowaniem, gdzie pieprz rośnie. A tutaj gniew mu minął i znowu zrobiło się słodko.
Mam straszny mętlik.
Z góry dziękuję za wytłumaczenie rozkładu i zweryfikowania którejś z moich opcji.

1 jak on mnie widzi 7kije
2 jak wg niego ja go widzę 5kije
3 jakie uczucia pokazuje on na zewnątrz Moc
4 co na prawdę on czuje K pucharów
5 jak on widzi naszą relację As kije/Q kije/3puchary


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2014, o 21:13 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Wiesz, faceci jak czegoś chcą to ZAWSZE są mili i słodcy... To nic nowego. Gniew mu minął, bo znowu liczy na coś więcej... Ale do rzeczy:

1. 7 buław (kije) - egoizm, chce jak najwięcej uzyskać dla siebie, nie patrzy na wspólne dobro, tylko własne, czyli jesteś dla niego kimś do zdobycia, trofeum
2. 5 buław (kije) - jako kogoś kłótliwego, z kim się sprzeczasz, docierasz
3. Moc - tłumi w sobie uczucia i stara się nie pokazywać ich na zewnątrz, nie chce, żebyś je zobaczyła
4. Król pucharów - super karta w porównaniu do innych! Aż jestem w szoku, bo to karta uczuciowego mężczyzny...
5. As buław, Królowa buław, 3 puchary - chce, żeby wszystko się działo szybciej (przynajmniej taki miał zamiar..), ale uważa, że tak łatwo mu z Tobą nie pójdzie, bo wiesz czego chcesz, znasz swoją wartość i nie pozwolisz sobą pomiatać. Tą relację postrzega w ramach przyjemności, nie do końca jestem pewna jego szczerych uczuć, chociaż ten król pucharów wcześniej może trochę mydlić oczy ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2014, o 21:16 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lis 2014, o 20:31
Posty: 25
Podziękowań: 1
Czyli to nie ejst tylko przyjaźń i nie jest to tylko chęć "zaliczenia" mnie?

Ja też go widzę jako uczuciowego faceta. Mimo że ukrywa uczucia wydaję mi się że jest bardziej emocjonalny ode mnie..

Tylko.. czemu nie robi tego 1 kroku.. czytałam też gdzieś że on może być takim cielakiem, ciamajdą :) do kobiet. Tak o nim jego znajomi mówili, ale jakos nad tym wcześniej nie myślałam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2014, o 22:47 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Czy to jest przyjaźń czy też chęć "zaliczenia" tego już nie wiem i nie mogę Ci udzielić takiej informacji, bo niestety nie potrafię. Życie zweryfikuje, bądź ostrożna i kieruj się sercem, żeby później nie żałować swoich decyzji. :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2014, o 23:50 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lis 2014, o 20:31
Posty: 25
Podziękowań: 1
Rozumiem..
Czyli raczej tak czy siak jest gorzej niż myślałam. Myślałam, że chce coś więcej niż zaliczyć i być przyjacielem..coś powoli w kierunku związku miłości i zauroczenia..
Mimo wszystko dzięki


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2014, o 17:00 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lis 2014, o 20:31
Posty: 25
Podziękowań: 1
Nie wiem czy w mojej sytuacji mogę prosić o wróżbę.
Pytałam jakiś czas temu o wróżbę na podstawie rozkładu Ukryte Intencje. Rozumiem że rozkład był na temat przeszłości i teraźniejszości a mi chodzi o przyszłość.

Gdyby się dało prosiłabym o rozkład ten rozklad-partnerski-czy-szanse-cos-wiecej-t1186.html
Relacja: Ja 19.09.1989 On 20.12.1986.

Jeśli nie można znowu powróżyć, to też proszę o taka informację.
Z góry serdecznie dziękuję.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2014, o 17:24 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
tusia to nie jest miejsce na prośby o wróżby


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL