Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 kwi 2012, o 07:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła

Istnieje wiele programów, które wkrótce będą w toku i to właśnie dzięki nim ludzkość ponownie stanie się jednością. Wiele różnych programów zostanie uruchomionych i wezmą w nich udział ludzie z całego świata i ze wszystkich dziedzin życia, jednocząc wszystkich co w innej sytuacji i w innych okolicznościach mogłoby się w ogóle nie wydarzyć. Tak więc widzicie, jak ważne dla waszego świata są te sprawy i jakie mają znaczenie na wielu różnych poziomach? Rozpoczną one, pośród wielu innych zadań, nie tylko istotne oczyszczenie waszej planety, ale także procesy związane z naprawą szkód wyrządzonych przez wojny i inne czynniki, które wprowadziły między was podziały i utrzymywały was w separacji.

Obrazek

Pośród Ciemnych są tacy, którzy celowo utrzymywali was w podzieleniu i oddzieleniu od reszty ziemskich braci i sióstr. Bali się waszego zjednoczenia co od zawsze było największym zagrożeniem dla ich władzy. Mieli racje myśląc w ten sposób, gdyż to co się dzieje jest właśnie ponownym połączeniem ludzkości w jedno i podkopuje to ich[Ciemnych] niecne plany, które nie są już niczym więcej jak niekończącymi się intrygami i spiskami, które zmierzają zupełnie donikąd. To wszystko dzięki wam, ludziom, którzy stanęli razem i powiedzieli 'Nie - nie będziemy w tym dłużej uczestniczyć i nie nabierzemy się na te same, stare sztuczki po raz kolejny'. Tak wielu z was zaczęło grać aktywną rolę i informować braci i siostry na Ziemi o tych sztuczkach i taktykach, i to właśnie dzięki tej otwartej wymianie informacji możecie wzmacniać swoje więzy jako jedność i dostrzec koniec tej niekończącej się gry korupcji i kontroli.

Patrząc wstecz, zaledwie kilka lat, widzimy tak wielu z was podzielonych w wielu dziedzinach. Niekiedy sprawy te miały minimalne znaczenie dla jakości waszego życia, wolności, przetrwania, a jednak tak wielu dało się nabrać na te triki, które miały utrzymać was w ciągłym zajęciu i podzieleniu. Tak wielu z was wykorzystało ogromne ilości swojego czasu i energii do walki pomiędzy sobą, kiedy prawdziwi przestępczy baronowie kradli wasze pieniądze, zdrowie i wolność. Dziś, widzimy już wielu z was, którzy zdecydowali się ignorować tą rozpraszającą grę i zamiast tego kierujecie swoją uwagę na niecne czyny tych, którzy spiskowali i knuli przeciwko wam przez tak długi czas. Należą wam się brawa oraz cześć za wasze wysiłki w informowaniu o tym waszych sąsiadów, dzięki czemu całe to szaleństwo się skończy. Wy wszyscy sprawiacie, że ma to znaczenie, ogromne znaczenie i pragniemy abyście wiedzieli jak bardzo doceniane są wasze działania.

Wiele zmian może być teraz przedsięwziętych, jako, że działania Ciemnych zostały jasno oświetlone waszym światłem. Niedoświadczyliście nigdy prawdziwych zmian w waszym świecie w żadnym punkcie znanej wam historii. Natomiast pojawiające się zmiany postępowały w ślimaczym tempie, ograniczając was coraz bardziej i bardziej w rozwoju, którego prawowicie powinniście w pełni doświadczyć. To wszystko było częścią planu, który polegał na utrzymywaniu was pod cudzą kontrolą. Wyrywacie się teraz z tej kontroli i dlatego wasze społeczeństwo doświadczy nagłego i szybkiego rozwoju, czego nikt z was nigdy nie doświadczył w żadnej z waszych ostatnich ziemskich inkarnacji.

Wasz świat może być i będzie, z małą pomocą, całkowicie przetransformowany, ale to wszystko dzięki waszym wysiłkom w rozprzestrzenianiu informacji i działaniu przeciwko tym, którzy was uciskają. Czy dostrzegacie teraz jak ważne jest edukowanie siebie w rozpoznawaniu różnych sposobów na funkcjonowanie społeczeństwa, bez względu na to czy te informacje pochodzą z wiadomości o 6 wieczorem? Wszystko zależało od was, od nikogo innego, aby znaleźć alternatywne źródła istotnych i wartościowych informacji i działać na ichpodstawie. Jesteśmy niezmiernie dumni z każdego z osobna za te wysiłki i zapewniamy, że wkrótce wasza praca zostanie nagrodzona.

Widzimy wiele obszarów, które będą się załamywać w miarę rozpoczęcia naszych wspólnych działań. Nie tylko zjednoczycie się z waszymi braćmi i siostrami, z którymi pozostawaliście w separacji przez tak długi czas, ale po długiej rozłące, spotkacie się ponownie z waszymi Gwiezdnymi Rodzinami. Będzie to prawdziwie rodzinny zjazd na wielu poziomach, a także, czeka na was po drodze jeszcze wiele niespodzianek.

Jesteśmy uradowani widząc wysiłki tak wielu z was, przygotowujących grunt pod nasze przybycie i pragniemy wam podziękować za waszą ciężką pracę i determinację, aby zmienić wasz świat na lepsze. Wszystkie poświęcenia się opłacą, możecie być tego pewni, a każdy członek waszej ludzkiej rodziny skorzysta ogromnie, dzięki waszemu dzisiejszemu oddaniu.

Ponownie, chcemy jak najszybciej rozpocząć działania w zakresie wielu istotnych projektów i widzimy ścieżki oczyszczane dokładnie według naszego harmonogramu. Wkrótce będziecie świadkami inicjacji kluczowych wydarzeń, które uruchomią wiele innych projektów jednocześnie, i to właśnie one zjednoczą nas razem w pokojowej i obustronnie korzystnej współpracy.

Proszę, informujcie nadal waszych braci i siostry, że nie trzeba się obawiać nas i naszego przybycia, zwłaszcza, że jesteśmy tutaj tylko aby asystować naszej ludzkiej rodzinie w zmianach i wprowadzeniu wielu koniecznych unowocześnień, które podniosą poziom życia wszystkich istot wzdłuż i wszerz waszej planety. Czas na zmiany zawitał u was już dawno temu, ale odmówiono wam tej możliwości. Tym razem nie będzie więcej odmów.

Liczymy na was w sprawach aresztowań członków zbrodniczego Kabała i będzie to bardzo pozytywny znak nadchodzących wydarzeń. Pragniemy serfować na nadciągającej fali pozytywnej energii i oficjalnie zapoznać się z ludźmi na waszej planecie. Potrzebujemy waszej pomocy, aby ten projekt mógł zakończyć się sukcesem i jesteśmy pewni, że powstaniecie na tą okazję, jak działo się już niejednokrotnie. Nie będziecie osamotnieni w waszych wysiłkach, wkrótce pojawią się posiłki w postaci niektórych z waszych mediów. Przez dekady te placówki medialne były wykorzystywane jako potężne narzędzie kontroli nad wami, ale teraz niektórzy z nich użyją tej samej mocy, aby pomóc uwolnić waszych ludzi ze szponów Ciemnych. Widzimy ten tworzący się pomiędzy dwoma potężnymi mocami sojusz, którym jesteście wy, ludzie i wasze media. Wspólnie jesteście siłą nie do zatrzymania, która zakończy władzę Kabała i waszą izolację od reszty tego wszechświata.

Wolny przepływ informacji i idea zawsze były ważnymi konceptami dla waszego społeczeństwa i teraz macie być świadkami siły tych wartości, która zakończy ucisk na prawdzie. Wasz świat jest na progu wielkiego skoku w przyszłość i można tu wręcz powiedzieć, że będziecie podróżnikami w czasie, którzy przeniosą się do przyszłego okresu czasowego waszej planety. Rozpoczęto odliczanie. Przygotujcie się do wyskoku.

Niezaprzeczalnie jest to bardzo ekscytujący okres w waszej historii i my również jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią tych doświadczeń razem z wami. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić wam bezpieczne przejście przez te zmiany i prosimy was w związku z tym o współpracę przy tych wielu zamierzeniach. Będzie to społeczny wysiłek niepodobny do niczego w czym braliście dotychczas udział, a ludzie z całej planety będą przyczyniali się w ten, czy inny sposób do osiągnięcia tego celu. Nigdy nic takiego nie miało miejsca tutaj na waszej planecie i jesteśmy pewni, że wasze ogólnoświatowe, wspólne wysiłki zostaną upamiętnione w nowych książkach historycznych i zachowane na nadchodzące wieki.

Widzimy intencje wielu z was wypływające na powierzchnie, które informują, że chcielibyście być częścią zaplanowanych wspólnie z nami projektów i jesteśmy niezwykle uradowani waszymi reakcjami na wieść o tym. W nadchodzących dniach wszelkie informacje o tych możliwościach będą wam przedstawione, a wszystkie pytania doczekają się wyczerpujących odpowiedzi. Póki co możemy powiedzieć, że wiele z tych projektów będzie się rozgrywało w różnych częściach waszego świata. My, Galaktyczna Federacja Światła, zapewnimy transport do tych obszarów i powrót do miejsca zamieszkania po wykonanej pracy. Będzie kilka zmian pracowników w ciągu każdego dnia i widzimy wystarczającą liczbę chętnych do wzięcia udziału w tych projektach, co pozwoli nam pracować przez całą dobę, aż do ich ukończenia.

Dostępnych będzie dla was wiele różnych projektów i będziecie mieli możliwość wybrać konkretny, który interesuje was najbardziej. Zostaniecie wytrenowani na każdym obszarze, w którym pragniecie wziąć udział, a umiejętności, które dzięki temu zdobędziecie nigdy nie stracą na wartości, zwłaszcza, że jest tak wiele innych światów, które będą wymagać waszej wiedzy, po tym jak planeta Ziemia zostanie przywrócona do stanu nieskazitelności.

Jest wiele korzyści płynących ze współpracy z nami i wyczekujemy na odpowiedni czas, aby móc przedyskutować z wami te profity. Wszystkie te projekty wystartują wkrótce, nie ma innej opcji, poza tym wyczekujemy, aby zacząć pracę z tak wieloma z was. Dzień ten zbliża się, jest dosłownie na horyzoncie i czekamy z radością aby poznać wielu z was twarzą w twarz i móc porozmawiać z wami bardziej osobiście.

Do tego czasu, wykonujcie nadal znakomitą pracę, a to zaprowadzi was do kolejnego kroku, którym będzie powrót waszego świata do raju, którym niegdyś był. Proszę, pozwólcie nam wykorzystać tę sposobność i pomóc wam, a dzięki naszym wspólnym wysiłkom będziemy świadkami sukcesu w zakończeniu naszej misji.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.
Data przekazu: 18.02.2012r.

Przetłumaczyła: Sandra
Przekaz przez: Grega Giles
Źródła: [url=ascensionearth2012.blogspot.com]ascensionearth2012.blogspot.com[/url] & polishgreggiles.blogspot.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL