Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 21:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Baran - Baran
Niestety dwa Barany do siebie nie pasują. Oboje są bardzo uparci i wzajemnie się nie słuchają, także związek między nimi jest niemożliwy. Mają dominujące charaktery, są przywódcami, którzy ciągle mierzą swoje siły.

Baran - Byk
Darzą się naprawdę głębokim uczuciem i wierzą, że są sobie przeznaczeni. Najczęstszym problemem tej pary jest zbytnia impulsywność Byka, która potrafi bardzo łatwo rozzłościć Barana.

Baran - Bliźnięta
Od pierwszego momentu spotkania wzajemnie się przyciągają. Z łatwością między nimi zaiskrzy, co może spowodować naprawdę wielki pożar. Po tym, jak płomienie spalą wszystko, ogień zgaśnie równie szybko, jak powstał. Dominująca tendencja Barana zbytnio nie podoba się Bliźniętom.

Baran - Rak
Ta dwójka nie rozumie się wzajemnie aż tak dobrze, aby ich związek mógł przetrwać. Niewystarczająca zdolność porozumienia się zostanie zauważona zaraz po tym, jak zniknie pierwsza namiętność. Baran nie zwraca uwagi na uczucia Raka, czym nie poprawia całej sytuacji.

Baran - Lew
Mają bardzo podobny temperament i pasują do siebie jak dwa kawałki układanki. Obaj są bojownikami i pragną osiągnąć swoje cele. Razem tworzą zgrany zespół, wspierając się wzajemnie i okazując sobie lojalność.

Baran - Panna
Pannę przyciąga śmiałość Barana, za którą go podziwia. Związek między nimi opiera się przede wszystkim na przyjaźni, a w drugiej kolejności na miłości. Dlatego potrzebują dużo cierpliwości i zrozumienia, aby ich związek prawidłowo funkcjonował.

Baran - Waga
Z człowiekiem urodzonym po tym znakiem czeka Barana tylko krótkotrwały związek. Baran, dla romantycznych Wag, jest zbyt agresywny. Różne podejście do życia powoduje, że nie mogą oni odnaleźć wspólnego mianownika i harmonii.

Baran - Skorpion
Między tymi dwoma znakami istnieje przyciąganie, któremu nikt nie może zaprzeczyć. Oprócz pasji pojawia się również sporo zazdrości, która szkodzi, ale jednocześnie utrzymuje związek przy życiu. Uważajcie, aby nie przesadzać z zazdrością, ponieważ może ona łatwo zranić drugą osobę.

Baran - Strzelec
Po prostu pasują do siebie. Między Baranem a Strzelcem istnieje dużo pasji. Muszą jednak zwracać uwagę na uczucia i potrzeby partnera, ponieważ ich niedostatek może prowadzić do zerwania.

Baran - Koziorożec
Każdy z nich szuka w życiu różnych rzeczy, dlatego będą mieć problemy z wzajemnym zrozumieniem. Mogą stworzyć związek, ale potrzeba do tego wiele wysiłku i dobrych zdolności porozumiewania się, aby mogli żyć razem.

Baran - Wodnik
Romans między wami dwojgiem ma domowy charakter, lubicie zaskoczyć się wzajemnie, przygotowując piękne chwile, które wspólnie przeżywacie. Umiecie razem cieszyć się życiem i potraficie go wspólnie wypełnić.

Baran - Ryby
Zachowanie Ryb jest dla Barana interesujące. Baran lubi łowić Ryby – nawet mimo tego, że Ryby potrafią łatwo umykać. Oboje są bardzo aktywni i pełni życia, umieją przezwyciężać trudne chwile z uśmiechem na twarzy, dlatego bardzo do siebie pasują.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2014, o 19:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2013, o 08:30
Posty: 15
Lokalizacja: woj.Łódzkie
Podziękowań: 5
To prawda... Baran-Skorpion :)
pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL