Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 19:24 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
BARAN (21 marca - 20 kwietnia)

Zrozum lepiej swoją osobowość dzięki twojemu znakowi zodiaku!
Baran jest znakiem początku, nowych inicjatyw. Zaznacza początek roku astronomicznego, początek wiosny, okresu, kiedy wszystko rozkwita, sprzyjając nowym projektom i nowym przygodom. Impulsywny i hojny. Baran oddaje się całkowicie temu, w co wierzy: idzie naprzód bez martwienia się przeszkodami. Z drugiej strony, jego entuzjazm może okazać się naiwny. Baran ma tendencje do rozkojarzenia się. Wiosna jest także czasem miłości i reprodukcji, co tłumaczy silną umiejętność Barana do odnawiania się na wiosnę.

Żywioł: Ogień
Znak przeciwny: Waga
Polaryzacja: męska
Dynamika: kardynalna
Planeta: Mars
Kamień: diament
Część ciała: głowa
Kolor: czerwony
Okres życia: narodziny
Dzień tygodnia: wtorek
Słowo-klucz: Jestem
Pora roku: marzec/ kwiecień
Zaleta: dynamizm
Wada: impulsywność

Symbol:
Baran jest zwierzęciem niecierpliwym, żyjącym tylko dla akcji. Jego rogi pozwalają mu pokonywać przeszkody z opuszczoną głową. Symbolizuje siłę i żywotność. Przewodnik stada, nie znosi monotonii i nudy. To symbol płodności i pełni życia. Kreator, lider, nieustannie gotowy do skoku i do podjęcia inicjatywy. Znak wiosny, prowadzony przez boga wojny Marsa, uosabia zmagania sił natury po zimie. Zachowuje zawsze młodość początku. Ekstrawertyk, choleryk, nie boi się walki, żeby zrealizować pomysły, które uważa za słuszne.

Kobieta Baran:
Kobieta Baran jest często dystyngowana, szczupła i elegancka, choć umięśniona. Potrafi oczarować swoim naturalnym wdziękiem, wyrafinowanym poczuciem humoru, długimi nogami, wyniosłymi rysami twarzy. Umie dbać o siebie i przyciągać spojrzenia. Nie waha się nosić barokowych pierścionków czy biżuterii zwracającej uwagę.

Kobieta Baran i praca:
Uwielbia działać. Nie znosi bezczynności. Kobieta Baran potrzebuje sprawy, której może się poświęcić. Pociągają ją męskie zawody, w których może walczyć w imię dobrej sprawy: dziennikarka, lekarka, inne zawody medyczne.

Kobieta Baran i miłość:
Miłość jest wielką pasją jej życia. Kobieta spod tego znaku kocha popędliwie, co może przerażać spokojniejsze znaki. Oddaje się uczuciu bez opamiętania, nieważne czy oznacza to kochać za bardzo, sparzyć się, a potem cierpieć albo sprawić cierpienie innym. Miłość Barana nie akceptuje półśrodków: jeśli zwalnia tempo, umiera. Kobieta Baran poszukuje następnej miłości, jeszcze bardziej absolutnej. Jako nastolatka czy młoda kobieta jest niestała, kocha zbyt namiętnie, żeby kochać trwale. Przeskakuje z kwiatka na kwiatek w poszukiwaniu mężczyzny idealnego. W końcu, pewnego dnia go spotka i będzie ubóstwiać. Użyje całego swojego wdzięku, żeby go zdobyć. Jeśli pewnego dnia ją opuści, będzie walczyć aż do końca, żeby go odzyskać. Baran nigdy nie przyzna się do porażki.

Mężczyzna Baran:
Nerwowy, śpieszący się, Baran nie chodzi tylko biega, pożera przestrzeń. Z jego ciała emanuje witalność: często szczupły, z uzębieniem w doskonałym stanie, ilustrującym jego apetyt na życie. Niechętnie skłania się ku kompromisom, reaguje spontanicznie bez zastanawiania się nad konsekwencjami czy przejmowaniem się dyplomacją. Uwaga na ciosy rogów, które możesz otrzymać przechodząc obok niego! Nawet jeśli nie robi tego umyślnie, może skrzywdzić przez nieuwagę. Robi sobie wrogów niechcący.

Mężczyzna Baran i praca:
Baran jest mężczyzną akcji, stworzonym do działania i tworzenia. Jest zdolny stworzyć własną firmę lub być świetnym handlowcem, dzięki swojemu entuzjazmowi i zdolnościom komunikacyjnym. Zawody prawnicze doskonale odpowiadają jego uwielbiającemu walkę temperamentowi. A kiedy jego kraj jest zagrożony, zaciągnie się do armii lub do komandosów w miarę możliwości. Pociąga go także władza, ale jego charakter przeszkadza mu w karierze politycznej, ponieważ jedyne stanowisko, na którym się widzi to premier. Jest dobrym szefem partii, walecznym bojownikiem, ale nie licz na niego w negocjacjach z przeciwnikiem. Baran czuje się dobrze w zawodach medycznych, „naprawiając” i „odtwarzając” ludzi, przez ich leczenie.

Mężczyzna Baran i miłość:
Mężczyzna Baran zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Kocha bez pamięci, hojny, namiętny. Jedno spotkanie i jesteś pod wpływem jego uroku. Chce Cię natychmiast, bez czekania. Jego uniesieniu nie można się oprzeć. Ale uwaga: jest niecierpliwy. Każ mu tęsknić i czekać, a porzuci Cię dla kobiety bardziej przystępnej. Tak szybko jak pokochał Ciebie, jest w stanie pokochać inną. Nigdy nie będziesz czuć się bezpiecznie, nawet gdy macie wspólne dzieci. Porywczy, może ożenić się bardzo młodo. Ale może też żenić się kilka razy... Baran, to kochanek życia. Uwielbia dzieci, które są obietnicą przyszłości.

źródło: m.in Astrologia bez tajemnic R.Kord

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2012, o 09:06 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lut 2012, o 08:57
Posty: 17
Podziękowań: 7
Jako, że jestem spod znaku "Barana", częściowo opis pasuje do mnie. Faktycznie jestem trochę nerwowy, spieszący się i zawsze stawiający na swoim :P


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL