Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Archanioł Gabriel
PostNapisane: 26 mar 2013, o 19:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Imię Gabriel oznacza "Boży bohater"
Dosiadłszy śnieżnobiałego konia, zstępuje na ziemię, by ofiarować ludzkości dar nadziei i zwiastować narodziny nowego życia, narodziny lepszego, łatwiejszego jutra. Nazywany bywa niebiańską akuszerką, odpowiedzialną za cud narodzenia promyka wiary i ufności w duszy człowieka. Jest bardzo przychylny dzieciom. Czuwa nad nimi i pomaga poznać przeznaczenie - misję, jaką mają do spełnienia podczas ziemskiej wędrówki. Dzieci, którym przewodzi ten Anioł maja serce napełnione radością, miłością i roztropnością. Ich dusza jest uśmiechnięta i zadowolona. Dorośli zaś za Jego pośrednictwem mogą wracać do własnego dzieciństwa i tam szukać przyczyny obecnych niepowodzeń. Archanioł Gabriel odsłoni ciężką kurtynę, ukazując obrazy z przeszłości, które pomogą rozpoznać blokady i zrozumieć to, co było do tej pory zamglone lub niejasne. Obudzi wewnętrzne dziecko zalewające się łzami - często z błahego powodu.
Kto stracił wiarę w narodziny dziecka, pozbył się marzeń lub doświadcza koszmarnych snów, powinien modlić się do Archanioła Gabriela, prosząc o iskierkę nadziei i boskie miłosierdzie.
Archanioł Gabriel swą obecność manifestuje poprzez unoszący się w powietrzu słodki zapach lilii oraz ogromny entuzjazm i pełnię szczęścia. Po Jego wizycie człowiek jest radosny, dobry i miły dla innych oraz wie, że Bóg go nie opuścił.
Kto nie ufa Archaniołowi Gabrielowi, jest życiowym pesymista, ubiera się tylko na czarno i dobrze się czuje wyłącznie w swoim towarzystwie. Taki ponurak nie ma lekkiego życia. Radość potrafi jedynie czerpać z narzekania.
Jest Aniołem wiary, modlitwy, niebiańskiego miłosierdzia, narodzin, zmartwychwstania, radości, prawdy, objawień, obwieszczeń, zwiastowania, marzeń i proroczych snów.
Patronuje posłańcom, pracownikom poczty i telekomunikacji


Tekst do inwokacji:Aniele Gabrielu, proszę, abyś przekazywał mi radosne wiadomości napełniające moje serce duchowym potencjałem, dzięki któremu przyłączę się do Królestwa Aniołów

Źródło: "Anioły - lustro duszy i losu"


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL