Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 gru 2013, o 11:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
Kolejna książka godna polecenia.

Odkąd pierwszy raz zetknęłam się z tym autorem i książką " Przebudzenie", autor ten stał się jednym z moich ulubionych.
Choć do "Przebudzenia" podchodziłam 2 razy ( za pierwszym razem nie byłam gotowa, za dużo we mnie było buntu i starych schematów), to musze przyznać, że książki autorstwa de Mello czyta się przyjemnie oraz efektywnie. Każda z książek pozostawia we mnie jakiś slad, w jakiś sposób mnie zmienia, pozwalając ogarnąć to, co juz wiem, lub pomaga to zweryfikować. Na dodatek ksiązki te mówią o czymś, co wiedzą wszyscy, tylko w większości świadomość wciąż jest uśpiona.

"ODKRYĆ ŻYCIE NA NOWO", spisano w oparciu o wykład wygłoszony na kilka miesięcy przed śmiercią autora. Można ją uznać za jego ostatnią publikowaną pracę.
De Mello zaprasza nas do odkrycia swojego życia na nowo, poznając jego głębszy sens i znaczenie. Zaprasza, abyśmy wyzbyli się ograniczającego myślenia i znaleźli ślad nadziei, która uwolni nas od poczucia smutku, izolacji, gniewu oraz depresji.
Ta książka jest ponadczasowa, pomoże przebudzić Cię na piękno ludzkiego doświadczenia.

"Śmiałem się, gdy mi powiedziano, że ryba w wodzie ma pragnienie"

Tutaj możesz ją kupić --> http://www.czarymary.pl/p_872225_odkryc_zycie_nowo_anthony_mello :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2014, o 14:07 

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
Bezcenna bardzo dziękuje za polecenie książek autorstwa Anthony de Mello . Stale odnajduje w nich coś nowego. Prawdą jest, że pierwsze stronice "Przebudzenia" są trudne ale później wszystko nabiera sensu i kolejne książki czyta się .... czyta... i szuka kolejnych.
Powiem szczerze rzadko wracam do przeczytanej lektury, a w tym przypadku robię to i zawsze znajduję coś co przoczyłam


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL