Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Anioł Wiosny
PostNapisane: 26 mar 2013, o 20:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Anioł Wiosny jest zapowiedzią budzącej się z zimowego letargu przyrody. Jest zwiastunem nowego życia, energii istnienia, siły przetrwania, radości. Porównać go można do malutkiej roślinki, która przebija się przez warstwę ziemi, by ujrzeć światło dzienne. Reprezentuje Boska moc obecności życia. Jest istotą, która wcieliła się w człowiecza postać i zstąpiła na ziemię, aby ludziom oznajmić wolę swojego Ojca - "chroń życie". Reprezentuje sile ducha, która czerpiemy z konkretnych doświadczeń oraz wydarzeń. Dzięki tej sile jesteśmy w stanie wzbogacić wartość i cel swego istnienia. Pomaga tym, którzy pragną miłości i potomstwa.
Pod wpływem energii Anioła Wiosny człowiek staje się pełen optymizmu i zaufania do życia. Dzięki pozytywnym cechom charakteru zdobywa umiejętność podejmowania właściwych
decyzji i formułowania własnych opinii oraz dysponuje szerokim spojrzeniem na świat.
Kto stoi na skrzyżowaniu dróg i nie wie, w którą stronę iść, może modlić się do Anioła Wiosny, by użył swej wewnętrznej mocy w celu wyeliminowania wszelkich słabości i pesymistycznych myśli.
Obecność Anioła Wiosny przejawia się głównie pod postacią szlachetnego serca, tworzącego klimat sprzyjający rozwojowi wyższych wartości.
Świadome zablokowanie energii Anioła Wiosny lub brak zaufania powoduje, że odwraca się od człowieka. Wówczas ulegamy zgubnym wpływom złego anioła, który pod adresem niegodziwca przesyła energie niszczące, powodujące lęki, zastój, znudzenie i brak perspektyw.
Opiekuje się życiem płodowym, ogrodnikami i rolnikami.
Patronuje urodzonym 20 i 21 marca.


Tekst do inwokacji:Aniele Wiosny, otocz mnie swą mocą, bym zdobył anielską mądrość, dzięki której doświadczę lekcji duchowej, pozwalającej przeżyć boską transformację

Źródło:"Anioły - lustro duszy i losu"


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL