[ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Anioł Stróż
PostNapisane: 23 mar 2013, o 20:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Anioł Stróż

Każdy człowiek od momentu poczęcia ma swojego anioła, z którym tworzy jedność. Anioł Stróż to osobisty pasterz kierujący życiem i wypełnieniem przeznaczenia. Ta bezcielesna postać obdarzona jest niezwykłą inteligencją, siłą woli i naturalnym pięknem, którego nie da się porównać z pięknem ziemskich istot. Anioł Stróż chroni przed atakami złych duchów, strzegąc od pokus mogących spotkać ciało i duszę. Przez cały czas stara się by podwładny nie zboczył z dobrej drogi życia. Jeśli upadnie, pomaga mu powstać, podsuwa pozytywne myśli i dodaje sił do walki z przeciwnościami losu.
Światło Anioła Stróża odnajdujemy w każdym szczególe swojego życia, gdyż Jego obecność w szczególny sposób nas ochrania. Wystarczy tylko otworzyć się na anielską jasność, wyrazić zgodę na jej przyjęcie.
Świadome zablokowanie energii Anioła Stróża powoduje, że brakuje wiary w siebie. Zaczyna się żyć wyłącznie sprawami bieżącymi, kiedy potrzebna jest zmiana i uwolnienie się od obciążeń przeszłości. Doświadczenie tych trudnych sytuacji jest testem, pozwalającym ocenić, co się dzieje we wnętrzu. W takich chwilach najlepiej jest zrezygnować ze ślepego uporu, gdyż prowadzi tylko do pomyłek. Dobrym rozwiązaniem będzie zaproszenie Anioła Stróża do uczestnictwa w życiu codziennym, jak i autentyczna z nim rozmowa. Jego obecność może objawiać się jako wizja, głos intuicji lub przepiękny, znajomy zapach lub błogi spokój. Jedno z tych doznań oznacza, że Anioł Stróż nie opuścił swego podopiecznego.


Tekst do inwokacji: Aniele Stróżu mój pragnę bez żadnych zastrzeżeń złożyć mój los w Twoje ręce.Ufam Tobie, bo ty jesteś moją mądrością i Ty moją miłością jesteś. Proszę skieruj mnie na drogę, gdzie odnajdę pociechę dla mej udręczonej duszy

Modlitwa do Anioła Stróża:
"Kochany Aniele Stróżu witam Cię w tym kolejnym dniu. Pomóż mi przeżyć go bardzo dobrze, owocnie i korzystnie. Prowadź mnie, ochraniaj i wspieraj we wszystkim co robię. Powstrzymuj od robienia tego co szkodzi mnie i innym, daj mi siłę i odwagę, abym nie uległ pokusom. Dodaj mi odwagi i zapału do czynienia tego co dobre i piękne dla mnie i dla innych. Podpowiadaj mi nowe, wspaniałe rozwiązania, które ułatwią mi realizowanie moich zadań i pomogą lepiej i szybciej zrealizować moje cele. Z radością i ufnością oddaję się pod Twoją opiekę! "

Obrazek


Źródło: "Anioły - lustro duszy i ciała"


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioł Stróż
PostNapisane: 10 paź 2016, o 12:40 

Dołączył(a): 10 paź 2016, o 07:07
Posty: 16
Lokalizacja: Ziemia
Podziękowań: 0
a czy przypadkiem modlenie się do istoty która jak my została stworzona i zostało jej narzucone od górnie służenie nie jest wykroczeniem względem Tego co nas stworzył i wysłał w drogę?!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 paź 2016, o 20:05 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
A po co zostały stworzone anioły? One mają konkretne zadania, a to już nie można ich poprosić o przysługę?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Anioł Stróż
PostNapisane: 30 lip 2017, o 22:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 12:07
Posty: 12
Podziękowań: 0
Jakoś w to nie wierzę... Ludzi jest dużo, coraz więcej, to i coraz więcej musiałoby być tych aniołów. A co z aniołami ofiar Auschwitz? Stały i się patrzyły razem z aniołami nazistów? Może akurat wtedy grały w pokera?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2017, o 13:58 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Aniołami jesteśmy my sami, nasza dusza.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2017, o 06:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 11:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Mroczny masz racje, nie ma aniołów, ale są dusze które zgadzają sie pomagać raz na jakiś czas gdy nie chcą znowu inkarnować w materii.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL