Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Anioł miłości
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 16:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Obrazek

Haniel – anioł miłości

To anioł, którego niezwykle trudno dostrzec, choć towarzyszy nam przez całe życie. Nawet gdybyśmy ze wszystkich sił wytrzeszczali oczy, nie uda nam się zobaczyć jego delikatnych, ale mocnych skrzydeł, mieniących się odcieniami różu i czerwieni. Haniela nie przyzywa się zwykłymi słowami, bo to anioł, który włada emocjami i cały złożony jest z uczuć. Rozwija intuicję i uczy, jak wierzyć nie tylko temu, co myślimy, ale przede wszystkim własnemu sercu. To on stawia na naszej drodze ludzi, którzy pokazują nam, że wszystko zawsze może się zmienić.
Wygania z duszy chandrę i zwątpienie, które atakują podstępnie i potrafią popsuć nam najpiękniejsze chwile życia. Samotnych kieruje na nieznane im wcześniej drogi, gdzie mogą spotkać kogoś, kto naprawdę jest im pisany. Skrzywdzonym pokazuje, że trzeba jakoś posklejać złamane serce i żyć dalej, bo nic nigdy się nie kończy, a nasza cierpliwość w końcu zostanie nagrodzona.

POGROMCA ZWĄTPIENIA
To anioł, który codziennie i wszędzie na całym świecie walczy z podstępnym demonem samotności. Nigdy nie zasypia, choć czasami pojawia się dosłownie w ostatniej chwili, gdy nasze łzy naprawdę oczyszczają duszę i otwierają serca na nowe doznania. Sprawia, że cierpienie zmienia nas w kogoś lepszego i przynosi nagrodę za to, co przeszliśmy.
Samotność jest największą plagą współczesności, gdy coraz mniej mamy czasu dla innych. Haniel ma więc pełne ręce roboty i prosi cię, abyś stał się jego sojusznikiem w wielkiej anielskiej pracy. Gdy ty pochylisz się nad innymi, sam także doznasz opieki i doświadczysz pozytywnych uczuć. Wszystko, co dobrego robimy, wraca do nas trzykrotnie, choć może nie w tej samej chwili – uczą nas anioły.
Czasami jednak nawet otoczeni rodziną i znajomymi czujemy, że nikt nas nie rozumie i obawiamy się, że nikomu nie jesteśmy ani nie będziemy potrzebni. Nie sztuka oglądać z kimś telewizję, sztuka podzielić się z nim tym, co w sercu. Dlatego gdy masz wrażenie, że pochłania cię czarna chmura, wezwij Haniela, aby przegnał rozpacz z twojej duszy.
Miłość i radość przychodzą do nas bez względu na wiek, wygląd i stan portfela. Proś go o szybką interwencję, gdy wciąż szukasz kogoś, z kim chciałbyś spędzić życie lub jesteś w związku, który dawno się zawalił, i nie masz siły wyrwać się z niszczejącej cię relacji. Kajdany i uzależnienie łatwo pomylić z poświęceniem, ale Haniel ma moc, aby wreszcie otworzyć nam oczy. Nie chce, abyśmy byli samotni. To w wyniku jego działania przeżywamy drugą młodość lub nagle odkrywamy uroki flirtowania. Jeśli masz wrażenie, że nikomu się nie spodobasz, bo masz nadwagę czy niedowagę, zmarszczki, piegi lub siwe włosy, Haniel pomoże ci pokonać kompleksy i sprawi, że na nowo uwierzysz w siebie i swoją atrakcyjność. A to pierwszy krok, by zmienić życie na lepsze.

WŁADCA UCZUĆ I PEŁNI KSIĘŻYCA
Pokazuje nam, co jest ważne i przy kim czujemy się swobodnie i bezpiecznie. To może być dla nas odkrycie trochę zaskakujące, szczególnie jeśli wcześniej traktowaliśmy miłość jak kolejną inwestycję. Prawdziwych uczuć nie da się ani zmierzyć, ani wycenić, ani wystawić na aukcję w Internecie. Kto co chwilę sprawdza, co o jego partnerze sądzą inni, i zostawia kogoś tylko dla tego, że przestał pasować mu do garnituru, nigdy nie spotkał Haniela. Choć jest on także aniołem namiętności, to zawsze patrzy w serce, bo ciało kiedyś przeminie, a dusza będzie rozliczona z tego, jak odnosiła się do innych. Przypomina nam, że obiecaliśmy trwać „w zdrowiu i chorobie”. Na dobre i na złe.
Ten anioł pomaga dotrzeć do… samego siebie. Otacza cię opieką podczas terapii, jeśli jej potrzebujesz. Przypomina, że po najciemniejszej nocy zawsze nadejdzie świt. Haniel jest aniołem, który pomaga zerwać ze społecznymi schematami. Dla niego liczy się tylko wewnętrzna Prawda. Pojawia się, gdy słychać szczere komplementy, i gdy na widok kogoś błyszczą nam oczy, najchętniej podczas pełni Księżyca, którego wg. Starych kabalistycznych legend jest władcą. Na dźwięk określeń „stara panna/kawaler” ma ochotę wyciągnąć anielski miecz i raz a dobrze przegonić diabły krytyki i demony zazdrości z naszych serc. Złe słowa oblepiają nas jak pajęczyna, podkopują wiarę w siebie, zabijają radość. Haniel jest wrogiem oceniania, krytyki i bezinteresownego psucia innym życia. Anielskie ciepło i dobroć są silniejsze niż towarzyskie skandale i plotki z Pudelka.

COFA CZAS I PRZYWRACA MŁODOŚĆ
Haniel przychodzi tylko do tych, którzy mają czyste serce i szczere intencje. Zgorzkniali zazdrośnicy, których kłuje w oczy czyjeś szczęście, nie mają czego u niego szukać. Wbrew temu, co szepczą podstępne demony, na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno. Nie ważne ile masz lat, jak wielki dźwigasz bagaż doświadczeń. Haniel może przekreślić to wszystko w jednej chwili, sprawić, że znów poczujesz się młody i pełen nadziei. Ma władzę nad czasem, Alenie tym odmierzanym przez zegary, tylko prawdziwym, który płynie w ludzkich sercach. Nie patrzy na urodę, pieniądze, wykształcenie czy status społeczny. Widzi ludzi takimi, jakimi są w głębi duszy.
Dlatego zastanów się, zanim skrytykujesz lub obgadasz czy zaczniesz śmiać się z cudzej miłości. Nad wyśmianymi pochyli się Haniel, ale czy wystarczy mu energii, aby zająć się tobą, gdy ty będziesz tego potrzebować? Gdy wszystko zostało powiedziane i ostateczną instancją jest nasze serce, wtedy czujemy jego obecność i wiemy, że miłość istnieje. Wówczas i my, i cały świat zmieniamy się na lepsze. „Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący” – napisał św. Paweł. Czuć powiew anielskich skrzydeł w pięknych słowach. Na miłość nigdy nie jest za późno.

KIEDY HANIEL POMAGA:
• Proś go o pomoc, gdy przytłacza cię smutek i odczuwasz przejmującą depresję.
• Oddaj się pod jego opiekę, gdy dokucza ci samotność lub gdy czujesz, że ty i twój partner oddalacie się od siebie.
• Możesz go także prosić o pomoc dla bliskiej ci osoby, samotnego przyjaciela, zagubionych w życiu krewnych lub nawet o opiekę dla zwierząt, których nikt nie chce przygarnąć.
• Zwróć się do Haniela, gdy wstydzisz się powiedzieć, co naprawdę myślisz w obawie przed odrzuceniem. Pomoże ci także pokonać kompleksy.

Modlitwa do Archanioła Haniela:
Łagodny, przenajświętszy Archaniele Hanielu,
Któremu Pan Zastępów powierzył wszystko,
Co przyjemne w życiu człowieka.
Kiedy odwiedzasz ziemię
Napełniasz ją bogactwem i pięknem.
Zwracam się dziś do Ciebie.
Przynieś mi miłość, radość i harmonię.
Naucz mnie czytać w ludzkich sercach,
Abym odnalazła miłość prawdziwą i szczerą
I umiała rozpoznać prawdziwe uczucie,
Odróżniając je od chwilowego zauroczenia.
Pomóż mi utrzymać związek, w którym jestem,
Jeśli jest on dobry dla mnie i dla partnera.
Przynieś mi proszę, odwzajemnione uczucie
Do wspaniałego człowieka, z którym razem
Będziemy szczęśliwie iść przez życie
I nawzajem dawać sobie najpiękniejsze doznania.
Niech nasze wspólne przebywanie ze sobą
Daje nam radość, rozkosz i odprężenie,
Niech związek nasz będzie dla nas
Oparciem, ukojeniem i inspiracją do życia.
Niech nasza wzajemna miłość
Będzie dla nas źródłem Mocy, siły i natchnienia.
Spraw Łagodny Archaniele, Opiekunie uczuć,
Że ta miłość da nam obojgu spełnienie
Na wszystkich płaszczyznach istnienia,
Wzbogacając nas o najpiękniejsze doświadczenia.
Przynieś mi szczęśliwą, odwzajemnioną miłość
I osłoń ją swoimi skrzydłami.

źródło :szambala.blog.pl

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2013, o 09:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
tak :)
Ten archanioł pomaga :)))) wiem to na 100% ;)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2013, o 19:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Witam,

chciałabym zapytać czy ktoś doświadczył uzdrowienia wieloletniego związku dzięki modlitwie do Haniela? Czy nastąpiła poprawa relacji? Kiedy najlepiej jest odmawiać taką modlitwę? Chodzi o związek, gdy partner po wielu latach odchodzi, wpadł w złe towarzystwo i nie jest z nikim związany. A może jest jakaś inna modlitwa żeby pomodlić się o jego uzdrowienie?

Dziękuję
freespirit31


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2013, o 20:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
możesz spróbować , bo jeśli macie byc razem to bedziecie
"...Dla niego liczy się tylko wewnętrzna Prawda. Pojawia się, gdy słychać szczere komplementy, i gdy na widok kogoś błyszczą nam oczy, najchętniej podczas pełni Księżyca..."

Jesli on widzi , ze to o co prosisz jest szczere i dobre dla drugiej strony to pomoże.
Mi pomógł ;)

Możesz tez zwrócić sie o pomoc do anioła uzdrawiania : Archanioła Rafaela

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 paź 2013, o 23:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 08:25
Posty: 57
Podziękowań: 9
Pięknie napisane.
oczywiście zgadzam się, co ma być to będzie ale można spróbować się modlić o uzdrowienie.
pozdrawiam
freespirit31


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL