[ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 mar 2012, o 10:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Podobno każdy anioł rządzi innym dniem. Iwona Przybylska de Acosta, Mistrzyni Reiki i szamanka, poleca swoisty "anielski rozkład jazdy", czyli wykaz, którego dnia jaki anioł "pełni dyżur" przy niebiańskim telefonie zaufania.

Poniedziałek - Archanioł Jophkiel - kolor żółty
Można zwracać się do niego o pomysł, natchnienie, inspirację, pomoc w rozwiązaniu problemów.

Wtorek - Archanioł Ciamuel - kolor różowy
Zwracamy się do niego, aby uzdrowić związki, stosunki w związku, małżeństwie, pracy, rodzinie, przyjaźni.

Środa - Archanioł Gabriel - kolor biały
Czuwa nad naszym rozwojem duchowym. Można poprosić go o pomoc, kiedy czujemy się zagubieni, nie wiemy, jaka jest nasza ścieżka życiowa, co jest nam pisane.

Czwartek - Archanioł Rafael - kolor zielony
Rafael zajmuje się uzdrawianiem duszy, ciała i umysłu, stąd zieleń - kolor uzdrawiania. Po modlitwie do Archanioła przeprowadzamy wizualizację - wyobrażamy sobie promień zielonego światła skierowany na organ, który wymaga uzdrowienia.

Piątek - Archanioł Uriel - kolor purpurowy
Przynosi spokój, czuwa nad rozwojem psychicznym, spokojem, daje zgodę między ludźmi.

Sobota - Archanioł Zadkiel - kolor fioletowy
Jego interwencja oczyszcza wszystko i ze wszystkiego. Fiolet to barwa, za pomocą której można usunąć nawet negatywną karmę.

Niedziela - Archanioł Michał - kolor niebieski
Archanioł ten opiekuje się podróżnymi, ochrania tego, kto się do niego zwraca o pomoc, a także jego dzieci i bliskie osoby. Ułatwia też przeprowadzki, przemieszczanie się. Najlepiej zwracać się do niego w niedzielę, ale można i codziennie.
Po modlitwie do Archanioła Michała wyobraźmy sobie, że otaczamy osoby, które chcemy ochronić anielską mocą, obłokiem niebieskiego koloru.

źródło: Gwiazdy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, o 08:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 09:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Mi ktoś podał trochę inny rozkład tygodniowy Aniołów

Archanioł Michał-swieca niebieska -poniedziałek-jasno okresl aniolom czego pragniesz w swoim zyciu,przekaz cierpienia miłosne aniołom.Otaczaj sie różami.

Archanioł Jophkiel-swieca zólta wtorek-Łatwiej usłyszysz aniołow przesłanie jesli bedziesz regularnie medytowała .Odprez sie otworz umysł i pozwol myslom swobodnie płynac .Obserwuj wizje i pomysły tak jakbys ogladała film.

Archanioł Ciamuel-swieca rózowa sroda-To co wydaje sie problemem w rzeczywistosci jest odpowiedzia na pani modlitwy.Ufaj w niebianska moc a wszystko sie wyjasni .

Archanioł Gabriel-swieca biała czwartek-Wybierz sie dzisiaj na łono natury(pospaceruj wsrod drzew kwiatow trawy)otworz okna wpusc swieze powietrze.

Archanioł Rafael-swieca zielona piatek-wahasz sie przed zrobieniem jakiegos kroku ,anioły zapewniaja cie ze masz wszystko by odniesc sukces,

Archanioł Vriel-swieca czerwona sobota-Pamietaj aby kazdy wdech w swoim zyciu zrownowazyc wydechem a utrzymasz w ten sposob optymalny stan zdrowia i energii.

Archanioł Zadkiel-swieca fioletowa niedziela: Spojrz w głab siebie a zobaczysz jaka jest naprawde sytuacja.Skup sie na swoich prawdziwych pragnieniach a przybeda na skrzydłach i poprowadza cie przez niezbedne zmiany.Świeca musi wypalić się cała.Resztki zakopujemy pod owocującym drzewem


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL