Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lis 2012, o 21:23 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
ROZKŁAD PIERWSZY
Piramidka - gdy masz jakiś problem, nie wiesz jak go rozwiązać i chcesz zasięgnąć rady Aniołków.

Obrazek

1 Pytający – ta karta opisuje osobę, która pyta o problem. Pokazuje głównie te cechy, które mogą mieć wpływ na problem.

2 Przyczyna problemu – tu mamy wyjaśnienie, skąd się wziął problem; odpowiedź może dotyczyć zarówno wydarzenia, jak i naszych cech charakteru, bądź jakości, które mamy w sobie rozwinąć.

3 Istota Problemu – ta karta pokaże sedno, być może takie, którego nawet nie dostrzegamy, sednem może być jakiś aspekt naszego rozwoju.

4 Co można zrobić – to oczywista karta, pokazuje nasze możliwości w zakresie tematu.

5 Czego unikać – tutaj mamy ważny aspekt odpowiedzi, czyli to, co przeszkadza w rozwiązaniu problemu; czasem to może być nawet jakiś element, który spowodował problem i unikniecie którego jest drogą do rozwiązania.

6 Wynik – ta karta pokaże, na ile możemy osiągnąć taki efekt, jakiego pragniemy; można tutaj też znaleźć efekt dotyczących naszych lekcji duchowych.


ROZKŁAD DRUGI
Rozkład Anielskie Skrzydła

Obrazek

Może być wykorzystywany wszędzie tam, gdzie pojawiają się problemy w relacjach danej pary, ale też i wtedy, kiedy chcemy poznać jakości istniejące pomiędzy mężczyzną a kobietą, którzy wchodzą ze sobą w bliskie układy. Poniżej znaczenia kolejno kładzionych kart. Na ilustracji mamy formę oraz to, w jakiej kolejności kłaść karty.

Uwaga! Niezależnie od tego, kto pyta: mężczyzna czy kobieta, karty układamy w taki właśnie sposób, jak pokazuje ilustracja i opis. Karty dotyczące kobiety leżą po lewej stronie, te które pokazują mężczyznę po prawej.

1 Jaka jest kobieta – karta, która odsłania, co kobieta najsilniej pokazuje w danym związku, jaka jest dla partnera naprawdę.

2 Jaki jest mężczyzna – podobnie jak wyżej, z tym, że ta karta pokazuje mężczyznę i jego cechy przejawiane w związku z tą kobietą.

3 Czego ona oczekuje – tu mamy oczekiwania kobiety wobec tego dokładnie mężczyzny; można to potraktować jako podpowiedź na szczęśliwy układ.

4 Czego on oczekuje – podobnie jak wyżej, z tym, że tutaj karta pokazuje oczekiwania mężczyzny wobec tej kobiety.

5 Czego ona nie chce – innymi słowy karta mówi, czego kobieta sobie nie życzy ze strony partnera; możemy też wprost powiedzieć: co jej w tym związku przeszkadza, bo najczęściej ta karta pokaże właśnie istotny punkt zapalny w relacji z partnerem, czyli co ją w nim denerwuje.

6 Czego on nie chce – jak wyżej, z ta różnicą, ze ta karta pokaże, co jego w niej denerwuje, czyli co ona powinna zmienić w sobie, aby on był z nią szczęśliwy.

7 Wynik związku dla pytającego – karta która pokaże, na ile ten związek ma szansę przetrwania czy wręcz uratowania, jeśli jest w trakcie rozpadu, pokazuje też szanse i efekty bycia razem dla osób, które dopiero chcą się ze sobą związać.


ROZKŁAD TRZECI
Rozkład Anielski Klucz

Obrazek

Być może okaże się on kluczem do rozwiązania istotnych problemów partnerskich. Karty układamy zgodnie z formą pokazaną na ilustracji i w takiej kolejności. Poniżej znaczenie kolejno kładzionych kart.

1 Istota związku – karta pokazuje, co jest sensem związku tych dwojga osób, w jakim celu spotkały się na ziemi.

2 Jaka jest kobieta – tutaj zobaczymy główne cechy kobiety, jakie przejawia ona w tym układzie partnerskim.

3 Jaki jest mężczyzna – ta karta pokaże główne cechy mężczyzny pokazywane wobec tej kobiety.

4 Przyczyna problemu – tutaj zobaczymy, dlaczego w związku pojawiają się trudności, gdzie jest przyczyna.

5 Istota problemu – ta karta pokaże sens problemu, ten najgłębszy i najbardziej duchowy, dotyczący lekcji wynikającej z trudności.

6 Co można zrobić – tu ważna podpowiedź, jak zmienić sytuację na lepszą, jak uleczyć związek.

7 Co może pomóc – podobnie jak wyżej; tą kartę można zatytułować: „co jeszcze można zrobić”, czyli dodatkowa podpowiedź dotycząca rozwiązania problemu.

8 Wynik – tutaj zobaczymy jakie szanse ma związek i nasza praca w niego włożona.


ROZKŁAD CZWARTY
Rozkład Siła i Moc

Obrazek

Ten rozkład jest dla nas samych, dla podniesienia naszej samooceny i lepszego poznania swoich możliwości. Pokazuje też zmiany, jakie w nas zachodzą w wyniku rozwoju wewnętrznego.

1 Pytający – ta karta najlepiej charakteryzuje pytającego.

2 Co jest moją siłą – tutaj znajdziemy odpowiedź na to, co jest naszą najmocniejszą stroną, na czym warto budować swoje sukcesy.

3 Jak ją znaleźć – tu karta pokażę, na czym należy się skupić, aby pielęgnować i rozwijać w sobie swoje mocne strony.

4 Wewnętrzny rodzic – tutaj możemy poznać główne cechy naszego Wewnętrznego rodzica, czyli tego aspektu, który jest naszym ukrytym opiekunem, krytykiem i szefem; warto sprawdzić, gdzie mamy wobec siebie wygórowane wymagania lub nie ufamy swoim możliwościom.

5 Wewnętrzny dorosły – ta karta pokaże cechy Wewnętrznego dorosłego, który potrafi w miarę optymalnie podejść do tematu.

6 Wewnętrzne dziecko – tu znajdziemy te nasze aspekty, które odpowiadają za zabawę, radość, a także przystosowanie; jest to o tyle istotna karta, ze można w niej znaleźć również ślady traumy pochodzącej z dzieciństwa, jeśli było ono trudne i napiętnowane problemami.


ROZKŁAD PIĄTY
Rozkład Marzenia i plany

Obrazek

To jest rozkład dotyczący realizacji różnych naszych planów i zamierzeń. Czasem pojawiają się jakieś przeszkody, nie możemy osiągnąć wymarzonego celu. Taki układ kart pokaże, co przeszkadza, co pomaga w tej sprawie. Na ilustracji forma i kolejność wykładanych kart. Poniżej znaczenie.

1 Czego pragnę – ta karta pokazuje sens zamierzenia, jego sedno.

2 Blokada – tutaj oczywiście zobaczymy przeszkody w realizacji celu; często są to nasze myśli, wątpliwości, lęki, brak wiary.

3 Jak mogę to osiągnąć – to istotna karta, pokaże jak zrealizować swoje marzenie, czym się wesprzeć, na czym skupić uwagę, aby dopiąć swego.

4 Wynik – tutaj zobaczymy efekty naszych działań.

źródło: prosperita

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL