Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lis 2014, o 19:44 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 11 lis 2014, o 19:21
Posty: 5
Podziękowań: 0
Drodzy, ze względu na to, że duża część z Was nie może wyjechać zdecydowaliśmy zorganizować andrzejki u nas w Centrum Harmonii w sobotni wieczór. Serdecznie zapraszamy!

Będziemy pracować, transformować, i poznawać w bezpiecznej przestrzeni energetycznej. Pomożemy Ci wejść w pełni na drogę Serca, aby to ona przejęła ster w Twoim codziennym życiu , aż doprowadzi Cię do bycia prawdziwym sobą.

Dla kogo:

Warsztat przeznaczony jest dla osób które miały już styczność z pracą w energii i rozwojem osobistym jak również dla całkowitych nowicjuszy w tym temacie. Każdy znajdzie coś wartościowego dla siebie niezależnie od wieku i płci. Zapraszamy również serdecznie rodziców z dziećmi!

Plan warsztatów:

Warsztaty podzielimy na trzy części, z których każda będzie stanowić jeden odcinek Waszej drogi.

Najpierw połączymy się z energią Matki Ziemi, która pozwoli dokonać wewnętrznego uwolnienia blokad, traum, nieharmonijnych emocji, które nosisz jeszcze sobie. Podczas tradycyjnych ceremonii wybębnimy to co już nam nie służy i powierzymy się wewnętrznemu prowadzeniu .
Poznamy swój wewnętrzny rytm, którego odnalezienie jest jednym z ważniejszych momentów życia –będzie on poprowadzić Cię prze resztę życia.

Druga część to spotkanie z Twoja Wewnętrzną Mocą, ogniem w tobie.
Poznasz siłę i kosmiczną mądrość energii Kundalini, poprzez mantry wedyjskie, afirmację, wizualizację.
Nauczysz się procesu świadomego oddychania i będziesz uczestniczył w dynamicznej ekspresji twórczej.
Przeprowadzimy skanowanie Twojego ciała, w celu zlokalizowania przyczyn niekorzystnego samopoczucia, nieharmonijnych relacji, blokad obfitości, wewnętrznej pustki i smutku.
Każdy z nas pozna swoja wewnętrzną pieśń mocy i dozna jej uzdrawiającej siły.

Trzecia część to cudowna ale tez mocna praca z twoim polem duszy.

Dodatkowo czeka nas wróżenie z ręki, kart, fusów oraz przy zastosowaniu astrologii wedyjskiej. Będzie to wieczór, w którym poznasz znaczenie swojego imienia, a także usłyszysz czytanie z form powstałych z lanego wosku uzupełni a wszystko to uzupełni muzyka zachęcająca do wspólnych tańców, zabaw.

Zabawa Andrzejkowa:

Warsztat będzie połączony z zabawą andrzejkową przy tanecznych rytmach muzyki.

Andrzejki są radosnym spotkaniem , wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji. Dzięki niej możemy kultywować nasze tradycje ludowe, bowiem to co stare w tradycji andrzejkowej harmonijnie splata się z tym, co w kulturze nowe, po to, by łączyć ludzi we wspólnej zabawie.

W trakcie wieczoru dla uczestników będą dostępne andrzejkowe przekąski oraz napitki.

Prowadzący

Sylwia
Dyplomowany Coach i Mentor, Trener Biznesu, Nauczyciel Vedic Art, Mistrz Reiki, Dyplomowany Bioenergoterapeuta, Naturoterapeuta

Charyzma, magnetyzm, uśmiech to jej znaki rozpoznawcze.

Posiada niezwykły dar wglądu w człowieka, dzięki czemu już po krótkiej rozmowie czuje z jakim problemem boryka się dana osoba, wie jak można jej pomóc. Kieruję się zasadą, że to co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, te wizje, te marzenia, które możemy zobaczyć lub poczuć w wyobraźni są możliwe do realizacji w naszej rzeczywistości zewnętrznej. Najważniejsze jest to, aby człowiek posiadał świadomość tej możliwości- to pierwszy krok do otwarcia siebie na przygodę jaka jest życie.

Jestem pasjonatka kształtowania życia, mam już spore doświadczenie przeprowadzaniu ludzi na tą świadomą część życia , to mój dar, ale też duża odpowiedzialność.

Preferuję życie w zgodzie z naturą i prawami Matki Ziemi, tworzę Mandale, obrazy energetyczne, pasjonują mnie kamienie i minerały i wykonuję z nich naturalna biżuterię, kocham muzykę, przy której moje serce czuje harmonię i spokój.

Cena: 120 zł
Rozpoczęcie: 18:00
Miejsce: Centrum Harmonii, ul. Chopina 8, 40-093, Katowice

Więcej o nas na stronie http://www.centrumharmonii.pl

Zapisy pod numerem 531 222 335 lub mailowo .

Serdecznie zapraszamy!


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL