Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sty 2015, o 09:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Zalogowałam się tu dawno temu, ale zapomniałam o tym. Wróciłam(wyrodna córa) przez przypadek i zastanawiam się, czemu nie zaglądałam tu wcześniej :)

Chętnie powymieniam się uwagami, doświadczeniami i poglądami z ludźmi, którzy mają otwarte i światłe umysły. Nie znam wiele takich osób (tzn. większość uważa mnie za osobę nawiedzoną, ale co mi tam! :D ), więc uczestnictwo w tym forum jest dla mnie tym bardziej cenne.

Zajmuję się stawianiem kart oraz interpretacją snów. Oprócz tego prowadzę pozytywną stronę na fb, po to żeby zarażać ludzi uśmiechem :) :) :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 15:44 
No, patrz...nikt nie przyszedł przywitać...To ja przywitam. Zawołam jeszcze Stefana (żółwia), jest trzecim prezesem w moim do domu, po psie i kocie.

Stefan chodź, pazurek trzeba odcisnąć w eterze. :-c

Powiedział, że do godziny się doczłapie. Jak prezes pieczątkę przybije, znaczy przywitanie nabrało mocy.


  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 16:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Bo mało ruchawi Ci forumowicze. Trzeba rozkręcić tę imprezę! :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 17:00 
"Takich dwóch, jak nas trzech"...to może się uda. :)

Ramiona należy mieć szeroko.

I Stefan dopomoże.

Stefan! :-c


  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 20:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Stefan w tym wszystkim jest jednak kluczową postacią.

Się uda się. Musi się udać! :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2015, o 23:04 
Wierzę w możliwości prezesika. ;)
Teraz opala się na kamieniu i kontempluje.
Wiesz, dawno nie robiłam ryżu z jabłkami i cynamonem. Prawie zapomniałam, ale córka mnie zmotywowała.
Takie proste czynności, a ile przyjemności.


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2015, o 00:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Cześć Emkafe, miło Cię tutaj gościć :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2015, o 08:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Cześć Irisa, postanowiłam się u was zadomowić :)

Aster! Ryż z cynamonem i jabłkami! Nawet mam tarte jabłka w słoiczkach, prosto z sadu. Misja przyjęta! :D

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2015, o 12:05 
Generalnie dział "poznajmy się" służy do zapoznawania się, a ja nie przepadam za poznawaniem się po łebkach, na zasadzie wlecieć i wylecieć, jak po zapałki. Płytkie relacje nie dla mnie, szybko mnie nudzą. Lubię "poprzeżuwać". :) Uważam, że człowiek który nie ma czasu dla innych, nie ma go również dla siebie, wszak czas jest wieczny. Czasami drobiazgi wiele mówią o kimś, bywa, że jedno z pozoru mało znaczące zdanie poruszy jakieś głębokie struny w duszy. Nigdy z góry nie wiadomo, co stanie się naszą inspiracją w parę chwil.
Dla mnie życie, nie wygląda jak koło, typu jang i yin, dla mnie jest spiralą. Inspiracją poprzez ruch.


  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL