Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 sty 2013, o 15:05 

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 14:55
Posty: 1
Podziękowań: 0
Fajna by była jeszcze afirmacja na dobre zdanie matury ;)
Jak myślicie ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2013, o 16:36 

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 20:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
Możesz wizualizować codziennie przed snem zdanie matury ,a także dobrze się do niej przygotować bo bez nauki jednak się nie da.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lis 2016, o 00:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
można popracować z lepszą pamięcią, raz usłyszysz, raz przeczytasz i wszystko wiesz bez marnowania czasu na zapamiętywanie głupot które ktoś wymyślił bo mu za to płacono.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2016, o 12:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 gru 2016, o 12:10
Posty: 8
Podziękowań: 0
Najlepsze afirmację to afirmacje w formie pytania. Dzięki pytaniom nasz mózg aktywuje się i zaczyna działać w pożądanym przez nas kierunku.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2016, o 13:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Forma pytania nie jest afirmacją.

Trzeba uważać co sie używa w afirmacji bo można sobie głupimi programami krzywde zrobić, a nawet doprowadzić do śmierci, to nie jest zabawa. Rozwój duchowy jest bardzo konserwatywny i wszelkie udziwnienia czy to w strone psychologii czy magii nie są dobrym pomysłem.
Najlepiej trzymać sie prosto drogi i nie zbaczać z niej.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2016, o 09:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
lumen ma rację, afirmacje musza być proste a najlepiej rymowane, bo mózg nasz najlepiej przysfaja rymowanki no i do tego wiara,ze sie uda

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 18 sie 2017, o 11:47 

Dołączył(a): 28 lip 2017, o 13:06
Posty: 30
Podziękowań: 1
lumen napisał(a):
można popracować z lepszą pamięcią
A jest jakiś dobry sposub eby skuteczniej przyswajać sobie jeżyki obce? Z innymi przedmiotami nie mam żadnego problemu a z tym już tak...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2018, o 16:53 

Dołączył(a): 31 lip 2018, o 06:29
Posty: 4
Podziękowań: 0
Jedyny sposób na nauczenie się języka obcego jest praktykowanie. Sama swoim tempem nauczyłam się języka hiszpańskiego, a teraz zaczynam z angielskim. To nie tak, że wykuwasz na pamięć słówka i już potrafisz, trzeba regularnie ćwiczyć (mam na myśli najlepiej codziennie choćby po 10-15 minut, nie raz w tygodniu przez 5 minut). Najlepiej mieć cel w nauce, mi np bardzo się ten język podobał mi chciałam oglądać seriale, filmy w tym języku bez lektora.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL