Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 cze 2015, o 22:24 

Dołączył(a): 10 cze 2015, o 22:00
Posty: 16
Podziękowań: 5
Nieodłączny cień – pieśń z głębi

Zapraszam na warsztaty “Spotkanie ze swoją kobiecością” w dniu 20.06.2015. Warsztaty odbędą się w Kaliszu w szkole Awangarda w godzinach od 10:00 do 18:00. Koszt 250 zł. Zapraszam kobiety i mężczyzn

“Dzika kobieta chodzi od wieków za ludzkimi kobietami. Przychodzi w snach i powieściach szczególnie tych dotyczących naszego osobistego życia – ponieważ chce wiedzieć, kim jesteśmy i czy jesteśmy gotowe do niej się przyłączyć. Kiedy schodzimy w głąb siebie i podąża za nami jakaś wielka moc, to, jeśli ta moc zdoła pochwycić nasz cień, my też zostaniemy nią obdarzeni. Kiedy dzika kobieta chwyta nasze cienie, należymy znów do siebie, we własnym domu. Mając ją za sprzymierzeńca, przewodniczkę, wzór, nauczycielkę patrzymy nie dwojgiem własnych oczu ale oczami intuicji, która ma ich wiele. Kiedy zdajemy się na intuicję, jesteśmy jak rozgwieżdżona noc: spoglądamy na świat tysiącem oczu. Dzika pierwotna natura niesie węzełki z leczniczymi ziołami niesie wszystko czym kobieta powinna być, co powinna wiedzieć.”

A cóż to takiego cień?

Cień jest wyparta częścią nas, z którą nie mamy kontaktu, i z którą się nie utożsamiamy, której nie widzimy w sobie. Części te projektujemy na inne osoby. Bo w przyrodzie nic nie ginie. W Biblii jest napisane o tym procesie. U brata swego źdźbło trawy przeszkadza, a u siebie nawet belki nie zobaczymy.
Warsztat inspirowany jest książką „Biegnąca z Wilkami” Clarisy Pinkoli Estes i mitami przemian kobiecości wielu kultur świata. Celem warsztatu jest znalezienie drogi do siebie, do swojej mocy, poczucie się pewnie w swojej kobiecości. Warsztat skierowany jest do mężczyzn i kobiet, którzy pragną uwolnić się od niepotrzebnych bagażów przeszłości, wybaczyć innym i sobie, poczuć na nowo wolność i radość życia. Te warsztaty są o wskrzeszeniu, o podziemnym powiązaniu z Dziką Kobietą. Kobiecy trud odnalezienia siebie odbywa się w samotności, na pustkowiu psychiki. Jeśli chcemy pojednać się z instynktowną naturą, to nauczmy się rozumieć opowieść od wewnątrz, wyśpiewajmy pieśń, przywołajmy to, co zostało zapomniane w naszej psychice. Na warsztacie będzie czas i przestrzeń skupienia się na oddechu, rysowanie, śpiew, psychodramy teatralne i ożywiający ruch.Zajęcia te przeznaczone są dla mężczyzn i kobiet, ponieważ ten temat wypartych części siebie dotyczy obu płci.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Ziembińska - trener, terapeutka Gestalt. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, pracy zespołowej, kreatywności, relaksacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychologa, trenera, psychoterapeutki. Prowadząc szkolenia zwraca dużą uwagę na indywidualne podejście do uczestniczek, dba aby miały optymalną przestrzeń do nauki i rozwoju. Inspiruje ją terapia behawioralno-poznawcza oraz systemowa, terapia Gestalt, ustawienia systemowe wg Berta Hellingera. Z natury jest wiecznym wędrowcem, podróżnikiem, artystką życia. Spełnia swoje marzenia z dzieciństwa. Zwiedziła Indie, Nepal, Bhutan i niemal całą Europę, ale miejscem, do którego zawsze wraca jest Łódź.
Zapisy i informacje: 783 896 413


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL